Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Moja Łazienka 1.92

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: Sanitec KOŁO Sp. z o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.07.2008
Rozmiar: 65.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 4913

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Moja Łazienka 1.92

Moja Łazienka to bezpłatna aplikacja udostępniana przez firmę Sanitec KOŁO umożliwiająca zaprojektowanie łazienki i realistyczną wizualizację projektu 3D.

Atutem programu są trójwymiarowe modele produktów, co sprawia, że Moja Łazienka zachwyca efektem wizualnym i odwzorowaniem trójwymiarowych obiektów. Program umożliwia użytkownikowi określenie kształtu, rozmiaru i kolorystyki projektowanego pomieszczenia. W dowolnym momencie pracy można obejrzeć projekt w kilku podglądach. Aplikacja pozwala na zapisanie projektu, tak, aby można było wrócić do niego i kontynuować pracę. Moja Łazienka posiada opcję automatycznego wygenerowania dla każdego projektu listy zakupów oraz przybliżonego kosztorysu.

Oprogramowanie wykorzystuje technologie: Shockwave oraz Flash stworzone przez firmę Macromedia. Nie wymaga instalacji na dysku twardym użytkownika, dla poprawnego wyświetlania obiektów 3D niezbędne jest jednak zainstalowanie darmowej wtyczki Shockwave Player.

Uwaga!
Do poprawnej pracy aplikacji niezbędna jest instalacja Macromedia Shockwave Player.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • Live Interior 3D Free

  Darmowy, prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjnym komputerem, jak również urządzeniem wyposażonym w ekran dotykowy.

 • Ashampoo Home Designer

  Ashampoo Home Designer to dość prosty w obsłudze, ale oferujący szereg zaawansowanych funkcji program służący do projektowania oraz aranżacji wnętrza domu lub mieszkania.

 • PRO100

  PRO100 4.6 to specjalistyczne, potężne narzędzie służące zarówno do projektowania mebli, jak też i aranżacji wnętrz. Zainteresują się nim przede wszystkim producenci oraz osoby zajmujące wnętrzami.

 • Sweet Home 3D

  Masz mieszkanie i nie wiesz, jak najlepiej ustawić w nim meble? A może budujesz dom i chcesz go zaprojektować albo też zajmujesz się aranżacją wnętrze? We wszystkich przypadkach dostępny za darmo Sweet Home 3D powinie Cię zainteresować.

 • KitchenDraw

  KitchenDraw to wszechstronna aplikacja o dużych możliwościach, służąca do projektowania kuchni i łazienek. Zainstalowanie dodatkowych komponentów umożliwia zaprojektowanie także pomieszczeń innego typu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Moja Łazienka 1.92Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie