Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Light Decor Paradyż 1.0.5.5

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: CAD Projekt K&A
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 779 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 10388

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Light Decor Paradyż 1.0.5.5

Light Decor Paradyż to bezpłatny program do projektowania wnętrz, w trójwymiarowej przestrzeni.

Proces tworzenia aranżacji przebiega szybko i pozwala na stworzenie pomieszczenia o różnych kształtach, wymiarach, nakładanie tekstury na podłogi, ściany oraz wybieranie wersji kolorystycznych i faktur dla mebli.

Podczas projektowania użytkownik korzysta z bazy płytek Ceramiki Paradyż. Płytki można nakładać wraz z dekoracjami, pojedynczo lub na całych obszarach. Program dysponuje szeroką gamą elementów wyposażenia wnętrz oraz ceramiki sanitarnej.

Praca z programem pozwala na tworzenie różnych pomieszczeń w rzucie płaskim i szybkie uzyskanie widoku 3D z dynamiczną zmianą położenia kamery. Prosta w obsłudze aplikacja posiada wystarczającą funkcjonalność, aby wykonać całość prac projektowych związanych z zaprojektowaniem ,aranżacją i wizualizacją wnętrza.

Aplikacja Light Decor Paradyż posiada możliwość zestawienia elementów oraz płytek użytych w projekcie. Po zakończeniu procesu projektowania, aranżację można zapisać w postaci obrazu (pliki JPG) i wydrukować. Program został tak opracowany, by mogli posługiwać się nim zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy komputerów.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • Autodesk Revit

  Bardzo profesjonalny program do modelowania budynków i informacji budowlanych pod postacią przenośnych formatów.

 • Live Interior 3D Free

  Darmowy, prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjnym komputerem, jak również urządzeniem wyposażonym w ekran dotykowy.

 • Light Decor Paradyż 2

  Light Decor Paradyż 2 to program o nieco dziwnej nazwie, jednak wszystko wyjaśnia się, gdy wiemy że za jego powstanie odpowiada firma Ceramika Paradyż.

 • ALNO Kitchen Planner

  ALNO Kitchen Planner to wszechstronna aplikacja umożliwiająca zaprojektowanie kuchni. Program udostępnia firma ALNO, niemiecki producent mebli kuchennych. ALNO Kitchen Planner umożliwia wyposażenie kuchni w przedmioty z obszernego katalogu.

 • BoConcept Furnish Pro

  Dostępny za darmo BoConcept Furnish Pro 2 to program pozwalający na wizualizację pokoju z nowymi meblami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Light Decor Paradyż 1.0.5.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie