Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Light Decor Paradyż 2

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: CAD Projekt
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.12.2010
Rozmiar: 1.35 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2279

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Light Decor Paradyż 2

Light Decor Paradyż 2 to program o nieco dziwnej nazwie, jednak wszystko wyjaśnia się gdy wiemy, że za jego powstanie odpowiada firma Ceramika Paradyż. To przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji  różnego rodzaju płytek, zaś  ta darmowa aplikacja pozwala na wygodne projektowanie pomieszczeń. Wszystko jest oczywiście w języku polskim, więc największy komputerowy laik nie będzie miał problemów z obsługą aplikacji.

Light Decor Paradyż zaczyna się od przejścia w tryb 2D. Możemy tu zdefiniować rozmiary planowanego pomieszczenia – od kształtów i wymiarów po umiejscowienie ścianek działowych, drzwi i okien. Aplikacja zawiera bogatą bazę wyposażenia, dzięki której możemy zaplanować także armaturę, meble, a nawet takie elementy jak lustra czy grzejniki. Program skrupulatnie odnotowuje wszystkie użyte elementy, generując na koniec pracy raport. Jednak Light Decor Paradyż pl nie kończy się na tym – po zaprojektowaniu pomieszczenia przechodzimy  w tryb 3D, który pozwoli na nałożenie płytek na ściany i podłogi. Na tym etapie wymagane jest bycie w trybie online, bowiem program pobiera elementy ze strony producenta. Mamy dzięki temu dostęp do najnowszych wzorów czy też projektów.

Download Light Decor Paradyż polecamy każdemu, kto remontuje mieszkanie (bądź ma taki zamiar), buduje się lub też chce dokonać renowacji pomieszczeń w firmie czy biurze. Dzięki tej aplikacji wszelkie planowanie stanie się dziecinnie proste, a warto zauważyć, że można dokonać wizualizacji projektu i zapisania go jako grafiki, dzięki czemu wiemy, jaki widok zobaczymy po remoncie czy odnowieniu. To bardzo wygodny program i z pewnością nikt nie będzie zawiedziony jego działaniem!

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • ADeko

  Bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program przeznaczony do aranżacji wnętrz, wirtualnego urządzania pomieszczeń itp.

 • Autodesk Revit

  Bardzo profesjonalny program do modelowania budynków i informacji budowlanych pod postacią przenośnych formatów.

 • Gardenphilia Designer

  Bardzo profesjonalny i wielofunkcyjny program do projektowania ogrodów, parków, przydomowych terenów zielonych i innych miejsc związanych z roślinnością.

 • Room Arranger

  Room Arranger to aplikacja, która pozwala użytkowniki na zaprojektowanie lub aranżację dowolnego wnętrza. Jedną z największych zalet prezentowanego programu jest jego prostota obsługi.

 • PRO100

  PRO100 4.6 to specjalistyczne, potężne narzędzie służące zarówno do projektowania mebli, jak też i aranżacji wnętrz. Zainteresują się nim przede wszystkim producenci oraz osoby zajmujące wnętrzami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Light Decor Paradyż 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie