Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IKEA Home Planner Office 2008 1.9.4

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: Inter IKEA Systems B.V.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 5.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 1874

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis IKEA Home Planner Office 2008 1.9.4

IKEA Home Planner - Office to prosta w obsłudze aplikacja umożliwiająca projekt i wyposażenie biura produktami firmy IKEA. Program  pozwala na sprawdzenie ceny wybranego do projektu przedmiotu, a także – po zakończeniu projektowania – podaje cenę za całość (z VAT).


Wybrane z katalogu elementy umieszcza się na projekcie za pomocą wygodnej metody „drag and drop”. IKEA Home Planner - Office umożliwia określenie wielkości, wysokości, oraz układu pomieszczenia, w którym zostają umieszczane meble i inne elementy.

Aplikacja udostępnia dwa tryby widoku: 3D i 2D. Pozwala na zapisanie lub wydrukowanie projektu na dowolnym etapie jego tworzenia.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • ADeko

  Bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program przeznaczony do aranżacji wnętrz, wirtualnego urządzania pomieszczeń itp.

 • Live Interior 3D Pro

  Bardzo ciekawy program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjną myszką i klawiaturą, jak również ekranem dotykowym, dostępny w wersji testowej.

 • PRO100

  PRO100 4.6 to specjalistyczne, potężne narzędzie służące zarówno do projektowania mebli, jak też i aranżacji wnętrz. Zainteresują się nim przede wszystkim producenci oraz osoby zajmujące wnętrzami.

 • Roomeon 3D-Planer

  Roomeon 3D-Planer to darmowy program, dzięki któremu każdy będzie mógł zaprojektować i zaaranżować wnętrze swojego domu lub mieszkania.

 • Autodesk Revit

  Bardzo profesjonalny program do modelowania budynków i informacji budowlanych pod postacią przenośnych formatów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IKEA Home Planner Office 2008 1.9.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie