Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IKEA Home Planner - Kitchen 2008 1.9.4

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: Inter IKEA Systems B.V.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 8.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 5998

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis IKEA Home Planner - Kitchen 2008 1.9.4

IKEA Home Planner - Kitchen to prosta w obsłudze aplikacja umożliwiająca projekt i wyposażenie kuchni produktami firmy IKEA. Program  pozwala na sprawdzenie ceny wybranego do projektu przedmiotu, a także – po zakończeniu projektowania – podaje cenę za całość (z VAT).


Wybrane z katalogu elementy umieszcza się na projekcie za pomocą wygodnej metody „drag and drop”. IKEA Home Planner - Kitchen umożliwia określenie wielkości, wysokości, oraz układu pomieszczenia, w którym zostają umieszczane meble i inne elementy.

Aplikacja udostępnia dwa tryby widoku: 3D i 2D. Pozwala na zapisanie lub wydrukowanie projektu na dowolnym etapie jego tworzenia.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • Live Interior 3D Pro

  Bardzo ciekawy program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjną myszką i klawiaturą, jak również ekranem dotykowym, dostępny w wersji testowej.

 • Room Arranger

  Room Arranger to aplikacja, która pozwala użytkowniki na zaprojektowanie lub aranżację dowolnego wnętrza. Jedną z największych zalet prezentowanego programu jest jego prostota obsługi.

 • Gardenphilia Designer

  Bardzo profesjonalny i wielofunkcyjny program do projektowania ogrodów, parków, przydomowych terenów zielonych i innych miejsc związanych z roślinnością.

 • Ashampoo Home Designer

  Ashampoo Home Designer to dość prosty w obsłudze, ale oferujący szereg zaawansowanych funkcji program służący do projektowania oraz aranżacji wnętrza domu lub mieszkania.

 • ALNO Kitchen Planner

  ALNO Kitchen Planner to wszechstronna aplikacja umożliwiająca zaprojektowanie kuchni. Program udostępnia firma ALNO, niemiecki producent mebli kuchennych. ALNO Kitchen Planner umożliwia wyposażenie kuchni w przedmioty z obszernego katalogu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IKEA Home Planner - Kitchen 2008 1.9.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie