Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IKEA Home Planner - Bedroom 2008 1.9.6

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: Inter IKEA Systems B.V.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Data modyfikacji: 14.03.2013
Rozmiar: 18,9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 3087

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis IKEA Home Planner - Bedroom 2008 1.9.6

IKEA Home Planner - Bedroom to prosta w obsłudze aplikacja umożliwiająca projekt i wyposażenie sypialni produktami firmy IKEA. Program  pozwala na sprawdzenie ceny wybranego do projektu przedmiotu, a także – po zakończeniu projektowania – podaje cenę za całość (z VAT).


Wybrane z katalogu elementy umieszcza się na projekcie za pomocą wygodnej metody „drag and drop”. IKEA Home Planner - Bedroom umożliwia określenie wielkości, wysokości, oraz układu pomieszczenia, w którym zostają umieszczane meble i inne elementy.

Aplikacja udostępnia dwa tryby widoku: 3D i 2D. Pozwala na zapisanie lub wydrukowanie projektu na dowolnym etapie jego tworzenia.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • Light Decor Paradyż 2

  Light Decor Paradyż 2 to program o nieco dziwnej nazwie, jednak wszystko wyjaśnia się, gdy wiemy że za jego powstanie odpowiada firma Ceramika Paradyż.

 • BoConcept Furnish Pro

  Dostępny za darmo BoConcept Furnish Pro 2 to program pozwalający na wizualizację pokoju z nowymi meblami.

 • KitchenDraw

  KitchenDraw to wszechstronna aplikacja o dużych możliwościach, służąca do projektowania kuchni i łazienek. Zainstalowanie dodatkowych komponentów umożliwia zaprojektowanie także pomieszczeń innego typu.

 • VoxBox 2.5

  VoxBox 2.1 to darmowa aplikacja, za której powstanie odpowiada producent mebli VOX. Jest to program, dzięki któremu możemy zaprojektować wnętrze przy użyciu produktów tej właśnie firmy.

 • Roomeon 3D-Planer

  Roomeon 3D-Planer to darmowy program, dzięki któremu każdy będzie mógł zaprojektować i zaaranżować wnętrze swojego domu lub mieszkania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IKEA Home Planner - Bedroom 2008 1.9.6

dodał: ~Gundospxp , 08.04.2012

Aloha! irn

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie