Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IKEA Home Planner - Bedroom 2008 1.9.6

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: Inter IKEA Systems B.V.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Data modyfikacji: 14.03.2013
Rozmiar: 18,9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 3084

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis IKEA Home Planner - Bedroom 2008 1.9.6

IKEA Home Planner - Bedroom to prosta w obsłudze aplikacja umożliwiająca projekt i wyposażenie sypialni produktami firmy IKEA. Program  pozwala na sprawdzenie ceny wybranego do projektu przedmiotu, a także – po zakończeniu projektowania – podaje cenę za całość (z VAT).


Wybrane z katalogu elementy umieszcza się na projekcie za pomocą wygodnej metody „drag and drop”. IKEA Home Planner - Bedroom umożliwia określenie wielkości, wysokości, oraz układu pomieszczenia, w którym zostają umieszczane meble i inne elementy.

Aplikacja udostępnia dwa tryby widoku: 3D i 2D. Pozwala na zapisanie lub wydrukowanie projektu na dowolnym etapie jego tworzenia.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • Sweet Home 3D

  Masz mieszkanie i nie wiesz, jak najlepiej ustawić w nim meble? A może budujesz dom i chcesz go zaprojektować albo też zajmujesz się aranżacją wnętrze? We wszystkich przypadkach dostępny za darmo Sweet Home 3D powinie Cię zainteresować.

 • Roomeon 3D-Planer

  Roomeon 3D-Planer to darmowy program, dzięki któremu każdy będzie mógł zaprojektować i zaaranżować wnętrze swojego domu lub mieszkania.

 • Live Interior 3D Pro

  Bardzo ciekawy program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjną myszką i klawiaturą, jak również ekranem dotykowym, dostępny w wersji testowej.

 • ALNO Kitchen Planner

  ALNO Kitchen Planner to wszechstronna aplikacja umożliwiająca zaprojektowanie kuchni. Program udostępnia firma ALNO, niemiecki producent mebli kuchennych. ALNO Kitchen Planner umożliwia wyposażenie kuchni w przedmioty z obszernego katalogu.

 • Room Arranger

  Room Arranger to aplikacja, która pozwala użytkowniki na zaprojektowanie lub aranżację dowolnego wnętrza. Jedną z największych zalet prezentowanego programu jest jego prostota obsługi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IKEA Home Planner - Bedroom 2008 1.9.6

dodał: ~Gundospxp , 08.04.2012

Aloha! irn

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie