Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Garden Composer 3D PLUS

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: Laboratorium Komputerowe Avalon
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 37.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 7230

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Garden Composer 3D PLUS

Garden Composer 3D PLUS to znany i sprawdzony, używany również przez profesjonalistów program służący do projektowania ogrodów i innych terenów zielonych.

Encyklopedia roślin zawiera opisy  9.000 gatunków roślin, 370 chorób, a także 15.000 zdjęć.
Ich nazwy podane są po polsku, łacinie, angielsku, niemiecku. Program zawiera także klasyfikację roślin oraz ich opisy, określające pochodzenie roślin i ich środowisko naturalne, charakterystyczne cechy, wymagania, zastosowania oraz  całoroczną kolorystykę.  Garden Composer 3D PLUS udostępnia dokładne kalendarze pielęgnacji, opisuje choroby, leczenie i profilaktykę.
Program został wyposażony w możliwość wprowadzania własnych informacji, dopisywania nowych roślin, edycji i druku danych, a także  szybkie i łatwe wyszukiwanie według najróżniejszych kryteriów estetyczno-użytkowych.

Projektant ogrodów w Garden Composer 3D PLUS to bogaty w funkcje i możliwości edytor graficzny do projektowania. Pozwala kształtować rzeźbę terenu, projektować na podstawie zdjęć lub szkiców terenu. Umożliwia projektowanie roślin w pomieszczeniach i na fasadach.
Zawiera kreator ogrodzeń i budynków oraz ogromną bazę gotowych elementów wyposażenia. Używa realistycznych obrazów roślin. Umieszcza w projekcie budynki, ogrodzenia, drogi, oczka wodne itp., tak by zachować zgodność z rzeczywistością. Posiada rozbudowane opcje druku i eksportu projektu.

Aplikacja umożliwia realistyczny widok 3D na każdym etapie projektowania. Pozwala zobaczyć wygląd ogrodu w wybranym miesiącu, a nawet za kilka lat.  Doskonale obrazuje zmienną kolorystykę roślin oraz ich rozrost. Świetna integracja z Projektantem umożliwia natychmiastową wizualizację projektu. Przy pomocy myszki można wybrać się na wirtualną przechadzkę po ogrodzie!

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • Room Arranger

  Room Arranger to aplikacja, która pozwala użytkowniki na zaprojektowanie lub aranżację dowolnego wnętrza. Jedną z największych zalet prezentowanego programu jest jego prostota obsługi.

 • ALNO Kitchen Planner

  ALNO Kitchen Planner to wszechstronna aplikacja umożliwiająca zaprojektowanie kuchni. Program udostępnia firma ALNO, niemiecki producent mebli kuchennych. ALNO Kitchen Planner umożliwia wyposażenie kuchni w przedmioty z obszernego katalogu.

 • VoxBox 2.5

  VoxBox 2.1 to darmowa aplikacja, za której powstanie odpowiada producent mebli VOX. Jest to program, dzięki któremu możemy zaprojektować wnętrze przy użyciu produktów tej właśnie firmy.

 • Live Interior 3D Pro

  Bardzo ciekawy program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjną myszką i klawiaturą, jak również ekranem dotykowym, dostępny w wersji testowej.

 • KitchenDraw

  KitchenDraw to wszechstronna aplikacja o dużych możliwościach, służąca do projektowania kuchni i łazienek. Zainstalowanie dodatkowych komponentów umożliwia zaprojektowanie także pomieszczeń innego typu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Garden Composer 3D PLUS

dodał: ~kurwa , 03.10.2009

Czy to popolsku ?

dodał: Paulineczka19 , 02.10.2009

czy nie zawirusuje mi to kompa

dodał: ~Blackyy , 11.04.2009

hahahahah\nCo to za pytanie?!\nWystarczy przecież kliknąć i się przekonać, przecież nie zabierze Ci "automatico" pieniędzy z konta.. bo z resztą nie ma jak ;P\nA odpowiedając na twoje pytanie to tak JEST TO ZA DARAMO \n ;>

dodał: ~majka15262 , 06.11.2008

czy pobieranie tego programu jest za darmo?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie