Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flexa 3D 1.9.11

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: Geac Computer Corporation Limited
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 22,1 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 2370

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Flexa 3D 1.9.11

Flexa 3D 1.9.11 jest odmianą programu Furnish Pro, stworzoną dla firmy Flexa, producenta mebli dziecięcych z Danii.

Program pozwala na określenie wymiarów pomieszczenia, wstawienie okien oraz drzwi. Tak przygotowany pokój można wyposażyć meblami i akcesoriami firmy Flexa, dostępnymi w katalogu. Efekt pracy z programem można ocenić oglądając wizualizację 3D. Program umożliwia utworzenie i wydruk listy użytych przedmiotów.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • Roomeon 3D-Planer

  Roomeon 3D-Planer to darmowy program, dzięki któremu każdy będzie mógł zaprojektować i zaaranżować wnętrze swojego domu lub mieszkania.

 • KitchenDraw

  KitchenDraw to wszechstronna aplikacja o dużych możliwościach, służąca do projektowania kuchni i łazienek. Zainstalowanie dodatkowych komponentów umożliwia zaprojektowanie także pomieszczeń innego typu.

 • GardenPuzzle

  GardenPuzzle to wbrew pozorom nie jest gra, a innowacyjna aplikacja, która umożliwi nam efektywne zaprojektowanie własnego ogrodu według naszych upodobań.

 • ALNO Kitchen Planner

  ALNO Kitchen Planner to wszechstronna aplikacja umożliwiająca zaprojektowanie kuchni. Program udostępnia firma ALNO, niemiecki producent mebli kuchennych. ALNO Kitchen Planner umożliwia wyposażenie kuchni w przedmioty z obszernego katalogu.

 • ADeko

  Bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program przeznaczony do aranżacji wnętrz, wirtualnego urządzania pomieszczeń itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flexa 3D 1.9.11

dodał: ~PiotrO , 05.06.2009

Chciałem się przyjrzeć obrazkowi troche dokładniej więc nacisnołem opcje powiększ i co sami zobaczcie. Dlamnie to nie było śmieszne.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie