Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BoConcept Furnish Pro 1.8.17

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: Geac Computer Corporation Limited
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 36.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 3236

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BoConcept Furnish Pro 1.8.17

BoConcept Furnish Pro jest aplikacją służącą do projektowania zarówno mebli jak i pomieszczeń, udostępnioną przez producenta mebli, firmę BoConcept.


Aplikacja pozwala na stworzyć mebel określając mnóstwo jego elementów. I tak użytkownik może zadecydować o kolorze tkaniny, rodzaju skóry czy fornirów, jakimi ma być obity. Następnie można wybrać kształt uchwytów i nóg. BoConcept Furnish Pro umożliwia także umieszczenie zaprojektowanego przedmiotu we wnętrzu. W tym celu należy ustalić jego wymiary i narysować pomieszczenie.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • GardenPuzzle

  GardenPuzzle to wbrew pozorom nie jest gra, a innowacyjna aplikacja, która umożliwi nam efektywne zaprojektowanie własnego ogrodu według naszych upodobań.

 • Live Interior 3D Pro

  Bardzo ciekawy program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjną myszką i klawiaturą, jak również ekranem dotykowym, dostępny w wersji testowej.

 • Gardenphilia Designer

  Bardzo profesjonalny i wielofunkcyjny program do projektowania ogrodów, parków, przydomowych terenów zielonych i innych miejsc związanych z roślinnością.

 • PRO100

  PRO100 4.6 to specjalistyczne, potężne narzędzie służące zarówno do projektowania mebli, jak też i aranżacji wnętrz. Zainteresują się nim przede wszystkim producenci oraz osoby zajmujące wnętrzami.

 • Ashampoo Home Designer

  Ashampoo Home Designer to dość prosty w obsłudze, ale oferujący szereg zaawansowanych funkcji program służący do projektowania oraz aranżacji wnętrza domu lub mieszkania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BoConcept Furnish Pro 1.8.17Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie