Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BoConcept Furnish Pro 2.7

[TYLKO OPIS]
Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: BoConcept
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.12.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BoConcept Furnish Pro 2.7

BoConcept to producent mebli, które oferuje swoje wyroby na terenie całego świata. W naszym kraju jego salony można odnaleźć w Warszawie, Wrocławiu,  Katowicach i Krakowie. Darmowa, prezentowana na tej stronie aplikacja natomiast to program do projektowania pokoju – z użyciem mebli BoConcept właśnie.

Obsługa programu jest dość prosta i choć nie ma wersji BoConcept Furnish Pro pl, nikt nie powinien mieć problemów z używaniem aplikacji. Ustalamy tu powierzchnię pokoju, a potem ustawiamy na niej wybrane meble z bazy danych. Jest tu wszystko, co może być w pokoju – łóżka, meble, szafy, krzesła, sofy, itp. Jak wygląda to w praktyce, można zobaczyć na zdjęciach znajdujących się w galerii przy tym opisie. Niestety, wielu użytkowników aplikacji ma do niej dość duże zastrzeżenia – ich zdaniem program zawiesza się często, nie wyświetla obiektów poprawnie i cechuje się przekłamaniami. Czy mają rację? Download BoConcept Furnish Pro nie kosztuje ani grosza, więc można to w każdej chwilki sprawdzić samemu. Ściąganie instalki zajmie paręnaście minut, ponieważ jej waga to ponad 90 MB.

Dzięki tej aplikacji można nie tylko zaprojektować wymarzony pokój, ale też zapoznać się z ofertą producenta. Jeśli wiec ktoś myśli o zmianie wyposażenia mieszkania lub też szuka programu do wizualizowania przemeblowań, BoConcept będzie jak znalazł.

Aplikacja najlepiej spisuje się na systemach operacyjnych XP i Windows 7. Przeznaczona jest także pod Vista, jednak to właśnie jej użytkownicy mają największe problemy z prawidłowym jej działaniem.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • ALNO Kitchen Planner

  ALNO Kitchen Planner to wszechstronna aplikacja umożliwiająca zaprojektowanie kuchni. Program udostępnia firma ALNO, niemiecki producent mebli kuchennych. ALNO Kitchen Planner umożliwia wyposażenie kuchni w przedmioty z obszernego katalogu.

 • Light Decor Paradyż 2

  Light Decor Paradyż 2 to program o nieco dziwnej nazwie, jednak wszystko wyjaśnia się, gdy wiemy że za jego powstanie odpowiada firma Ceramika Paradyż.

 • Room Arranger

  Room Arranger to aplikacja, która pozwala użytkowniki na zaprojektowanie lub aranżację dowolnego wnętrza. Jedną z największych zalet prezentowanego programu jest jego prostota obsługi.

 • ADeko

  Bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program przeznaczony do aranżacji wnętrz, wirtualnego urządzania pomieszczeń itp.

 • Live Interior 3D Free

  Darmowy, prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjnym komputerem, jak również urządzeniem wyposażonym w ekran dotykowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BoConcept Furnish Pro 2.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie