Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ALNO Kitchen Planner 0.9

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: ALNO AG
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.03.2011
Rozmiar: 17 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 397

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ALNO Kitchen Planner 0.9

ALNO Kitchen Planner 0.99 to program wydany przez firmę zajmującą się produkcją mebli kuchennych, którego zadaniem jest umożliwienie każdemu zaprojektowanie własnej kuchni. Znajdziemy tu mnóstwo akcesoriów i wyposażenia, którymi możemy umeblować pomieszczenia, a nadto całe mnóstwo dodatków – poczynając od oświetlenia, kończąc na ozdobach. Jeśli więc ktoś planuje zmiany w domu lub też planuje wprowadzić się do nowego, aplikacja ta będzie jak znalazł. No i mamy bardzo dobrą wieść - ALNO Kitchen Planner jest do pobrania za darmo, nie trzeba więc wydawać ani grosza, aby zyskać to użyteczne narzędzie.

Nie ma jednak wydania ALNO Kitchen Planner pl. Przyda się zatem do obsługi znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. W samej aplikacji zawarto wiele gotowych przykładów, z których możemy skorzystać, aby stworzyć własną kuchnię, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by rozpocząć od całkowitego zera. Program pozwala na tworzenie wizualizacji zarówno dwu, jak i trójwymiarowych. Nie zabrakło tutaj takich funkcji jak symulacja oświetlenia, więc po zaprojektowaniu możemy zobaczyć faktyczny stan pomieszczenia.

Download ALNO Kitchen Planner jest możliwy z tej właśnie strony. Polecamy go posiadaczom Windows 7 i Vista, a także XP. Słychać jednak głosy, że na systemach 64-bitowych aplikacja ta sprawia problemy, jednak są to głosy odosobnione. Czy naprawdę są jednak problemy? Polecamy sprawdzenie tego w praktyce. Nie kosztuje to ani grosza, więc wystarczy kliknąć na poniższy link i pobrać aplikację na swój twardy dysk. Instalator ma 17 MB, więc nie zajmie to dużo czasu.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • Roomeon 3D-Planer

  Roomeon 3D-Planer to darmowy program, dzięki któremu każdy będzie mógł zaprojektować i zaaranżować wnętrze swojego domu lub mieszkania.

 • KitchenDraw

  KitchenDraw to wszechstronna aplikacja o dużych możliwościach, służąca do projektowania kuchni i łazienek. Zainstalowanie dodatkowych komponentów umożliwia zaprojektowanie także pomieszczeń innego typu.

 • Room Arranger

  Room Arranger to aplikacja, która pozwala użytkowniki na zaprojektowanie lub aranżację dowolnego wnętrza. Jedną z największych zalet prezentowanego programu jest jego prostota obsługi.

 • Sweet Home 3D

  Masz mieszkanie i nie wiesz, jak najlepiej ustawić w nim meble? A może budujesz dom i chcesz go zaprojektować albo też zajmujesz się aranżacją wnętrze? We wszystkich przypadkach dostępny za darmo Sweet Home 3D powinie Cię zainteresować.

 • Autodesk Revit

  Bardzo profesjonalny program do modelowania budynków i informacji budowlanych pod postacią przenośnych formatów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ALNO Kitchen Planner 0.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie