Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ALNO Kitchen Planner 0.96 b

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: ALNO AG
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 17.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 6820

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ALNO Kitchen Planner 0.96 b

ALNO Kitchen Planner to wszechstronna aplikacja umożliwiająca zaprojektowanie kuchni. Program udostępnia firma ALNO, niemiecki producent mebli kuchennych. ALNO Kitchen Planner umożliwia wyposażenie kuchni w przedmioty z obszernego katalogu.

Projektowanie zaczynamy już od pustego pomieszczenia. Po ustaleniu jego wymiarów rozpoczynamy urządzanie. Użytkownik ma liczne opcje do wyboru, program pozwala określić między innymi rodzaj okien czy okapu kuchennego. Elementy umieszcza się na projekcie przy użyciu metody "drag and drop", co znacznie wpływa na wygodę pracy z programem.
ALNO Kitchen Planner umożliwia obejrzenie gotowego już projektu w module 3D. Moduł ten pozwala dodatkowo na  wybór rodzaju i natężenia oświetlenia.
Aplikacja została wyposażona w możliwość zapisu projektów, a także bezpośredniego ich wydrukowania z programu.

Narzędzie ALNO Kitchen Planner wymaga procesora 1GHz, 512MB pamięci RAM, rozdzielczości 1024x768, karty graficznej 128 MB (np. nVidia GeForce 4, ATI Radeon 9600) i minimalnie 59MB wolnego miejsca na dysku twardym.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • Live Interior 3D Free

  Darmowy, prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjnym komputerem, jak również urządzeniem wyposażonym w ekran dotykowy.

 • Live Interior 3D Pro

  Bardzo ciekawy program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjną myszką i klawiaturą, jak również ekranem dotykowym, dostępny w wersji testowej.

 • Light Decor Paradyż 2

  Light Decor Paradyż 2 to program o nieco dziwnej nazwie, jednak wszystko wyjaśnia się, gdy wiemy że za jego powstanie odpowiada firma Ceramika Paradyż.

 • Autodesk Revit

  Bardzo profesjonalny program do modelowania budynków i informacji budowlanych pod postacią przenośnych formatów.

 • Roomeon 3D-Planer

  Roomeon 3D-Planer to darmowy program, dzięki któremu każdy będzie mógł zaprojektować i zaaranżować wnętrze swojego domu lub mieszkania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ALNO Kitchen Planner 0.96 bAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie