Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Room Arranger 7.6

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: http://www.roomarranger.com/prg/rooarr76.exe
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 20.02.2015
Rozmiar: 21.3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 93

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Room Arranger 7.6

Room Arranger to aplikacja, która pozwala użytkowniki na zaprojektowanie lub aranżację dowolnego wnętrza. Jedną z największych zalet prezentowanego programu jest jego prostota obsługi. To za sprawą intuicyjnego menu, które powinno przypaść do gustu nawet nieco mniej zaawansowanym użytkownikom. Całość pozwala na tworzenie pomieszczeń o dowolnych kształtach oraz ich aranżację (kolory ścian, rodzaje podłóg, rozmieszczenie mebli oraz wszelkiego sprzętu użytkowego).

Za pomocą Room Arranger zaprojektujemy nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także powierzchnie użytkowe, biuro, garaż oraz wiele innych. Cały proces rozpoczyna się od stworzenia dokładnego obrysu całego mieszkania/domu lub pojedynczego pomieszczenia (ustalanie parametrów poszczególnych ścian). Możemy także skorzystać z gotowych już projektów i przystosować je do indywidualnych potrzeb. Następnie dobieramy kolory ścian, rodzaje podłóg, a na końcu rozmieszczamy wybrane przez nas meble oraz sprzęt rtv-agd. Całość za pomocą zaledwie kilku funkcji. Po zakończeniu możemy obejrzeć nasz projekt zarówno w płaszczyźnie 2D, jak również w trójwymiarze.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • GardenPuzzle

  GardenPuzzle to wbrew pozorom nie jest gra, a innowacyjna aplikacja, która umożliwi nam efektywne zaprojektowanie własnego ogrodu według naszych upodobań.

 • BoConcept Furnish Pro

  Dostępny za darmo BoConcept Furnish Pro 2 to program pozwalający na wizualizację pokoju z nowymi meblami.

 • Live Interior 3D Free

  Darmowy, prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjnym komputerem, jak również urządzeniem wyposażonym w ekran dotykowy.

 • Sweet Home 3D

  Masz mieszkanie i nie wiesz, jak najlepiej ustawić w nim meble? A może budujesz dom i chcesz go zaprojektować albo też zajmujesz się aranżacją wnętrze? We wszystkich przypadkach dostępny za darmo Sweet Home 3D powinie Cię zainteresować.

 • Roomeon 3D-Planer

  Roomeon 3D-Planer to darmowy program, dzięki któremu każdy będzie mógł zaprojektować i zaaranżować wnętrze swojego domu lub mieszkania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Room Arranger 7.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie