Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Room Arranger 7.6

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: http://www.roomarranger.com/prg/rooarr76.exe
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 20.02.2015
Rozmiar: 21.3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 92

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Room Arranger 7.6

Room Arranger to aplikacja, która pozwala użytkowniki na zaprojektowanie lub aranżację dowolnego wnętrza. Jedną z największych zalet prezentowanego programu jest jego prostota obsługi. To za sprawą intuicyjnego menu, które powinno przypaść do gustu nawet nieco mniej zaawansowanym użytkownikom. Całość pozwala na tworzenie pomieszczeń o dowolnych kształtach oraz ich aranżację (kolory ścian, rodzaje podłóg, rozmieszczenie mebli oraz wszelkiego sprzętu użytkowego).

Za pomocą Room Arranger zaprojektujemy nie tylko wnętrze domu czy mieszkania, ale także powierzchnie użytkowe, biuro, garaż oraz wiele innych. Cały proces rozpoczyna się od stworzenia dokładnego obrysu całego mieszkania/domu lub pojedynczego pomieszczenia (ustalanie parametrów poszczególnych ścian). Możemy także skorzystać z gotowych już projektów i przystosować je do indywidualnych potrzeb. Następnie dobieramy kolory ścian, rodzaje podłóg, a na końcu rozmieszczamy wybrane przez nas meble oraz sprzęt rtv-agd. Całość za pomocą zaledwie kilku funkcji. Po zakończeniu możemy obejrzeć nasz projekt zarówno w płaszczyźnie 2D, jak również w trójwymiarze.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • Live Interior 3D Pro

  Bardzo ciekawy program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjną myszką i klawiaturą, jak również ekranem dotykowym, dostępny w wersji testowej.

 • PRO100

  PRO100 4.6 to specjalistyczne, potężne narzędzie służące zarówno do projektowania mebli, jak też i aranżacji wnętrz. Zainteresują się nim przede wszystkim producenci oraz osoby zajmujące wnętrzami.

 • VoxBox 2.5

  VoxBox 2.1 to darmowa aplikacja, za której powstanie odpowiada producent mebli VOX. Jest to program, dzięki któremu możemy zaprojektować wnętrze przy użyciu produktów tej właśnie firmy.

 • KitchenDraw

  KitchenDraw to wszechstronna aplikacja o dużych możliwościach, służąca do projektowania kuchni i łazienek. Zainstalowanie dodatkowych komponentów umożliwia zaprojektowanie także pomieszczeń innego typu.

 • Gardenphilia Designer

  Bardzo profesjonalny i wielofunkcyjny program do projektowania ogrodów, parków, przydomowych terenów zielonych i innych miejsc związanych z roślinnością.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Room Arranger 7.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie