Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Live Interior 3D Pro 2.0.2

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: BeLight Software, Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.06.2016
Rozmiar: 309 MB
System operacyjny: Windows 8, 10
Liczba pobrań: 0

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Live Interior 3D Pro 2.0.2

Live Interior 3D Pro to testowa wersja bardzo ciekawej i wygodnej w użyciu aplikacji, za pomocą której możemy zaprojektować praktycznie każde wnętrze. Program współpracuje zarówno z tradycyjnym zestawem składającym się z myszki i klawiatury, jak również z profesjonalnym ekranem dotykowym bądź tabletem graficznym. 

Taka uniwersalność sprawia, że z programu mogą korzystać zarówno początkujący projektanci wnętrz, jak również profesjonaliści posiadający własną firmę. Należy pamiętać, że program współpracuje tylko z komputerami działającymi w oparciu o system operacyjny Microsoft Windows 8, 8.1 oraz Windows 10. Oczywiście w programie możemy zaprojektować zarówno tradycyjne dwuwymiarowe rzuty pięter i poszczególnych pomieszczeń, jak również wizualizację 3D z materiałami i teksturami. 

Prostota obsługi sprawia, że poradzą sobie z nim nawet początkujący projektanci, bez doświadczenia i wiedzy związanej z obsługą tego typu narzędzi. Mimo to Live Interior 3D Pro bardzo często wykorzystywany jest przez profesjonalistów do tworzenia projektów pokazowych, poglądowych itp. Praca w dwóch i trzech wymiarach to bardzo przydatny i funkcjonalny dodatek. W trybie dwuwymiarowym możemy przygotować wstępny plan pomieszczeń, orientacyjnie układać meble, dodatki dekoracyjne, wyposażenie i inne elementy. W trzech wymiarach można oglądać renderowane w czasie rzeczywistym wnętrze z różnych perspektyw, poruszać się po przestrzeni, a także przesuwać meble i nakładać różne materiały i kolory na obiekty. 

Ciekawym dodatkiem jest możliwość stworzenia filmu prezentującego projekt wnętrza. Live Interior 3D Pro pozwala także tworzyć grafiki o rozdzielczości do 6000 × 6000 pikseli. Wszelkie wprowadzone zmiany widać natychmiast. Warto wspomnieć, że na wizualizacji możemy również zmieniać oświetlenie i porę dnia, dzięki czemu jesteśmy w stanie ocenić jak w danym momencie będzie prezentował się projekt, jak pokój będzie wyglądał w południe, a jak w środku nocy itp. Co więcej, program Live Interior 3D Pro umożliwia również projektowanie loftów z antresolą i tarasów, pomieszczeń pod skosami dachowymi oraz z nietypowymi sufitami. 

Producenci pokusili się o umieszczenie w wewnętrznej bibliotece ponad 1500 materiałów oraz przeszło 1200 różnych obiektów takich jak dodatki, wyposażenie itp. Mowa o krzesłach, stołach, sprzęcie AGD, dywanach, zasłonach, roślinach doniczkowych itp. Oczywiście wymiary możemy modyfikować, aby dostosować przedmioty do indywidualnych wymagań. Przydatną funkcją z pewnością okaże się możliwość dodawania nowych obiektów. 

Wystarczy je zaimportować w formacie 3DS, Collada, VRML lub  X3D. Program daje też możliwość eksportu modelowanych wnętrz w formatach 3DS i Collada. Program Live Interior 3D Pro udostępniany jest na zasadzie licencji testowej i współpracuje tylko z najnowszymi wersjami systemu Windows tj. 8, 8.1 oraz 10.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • Light Decor Paradyż 2

  Light Decor Paradyż 2 to program o nieco dziwnej nazwie, jednak wszystko wyjaśnia się, gdy wiemy że za jego powstanie odpowiada firma Ceramika Paradyż.

 • Autodesk Revit

  Bardzo profesjonalny program do modelowania budynków i informacji budowlanych pod postacią przenośnych formatów.

 • Roomeon 3D-Planer

  Roomeon 3D-Planer to darmowy program, dzięki któremu każdy będzie mógł zaprojektować i zaaranżować wnętrze swojego domu lub mieszkania.

 • Gardenphilia Designer

  Bardzo profesjonalny i wielofunkcyjny program do projektowania ogrodów, parków, przydomowych terenów zielonych i innych miejsc związanych z roślinnością.

 • Live Interior 3D Free

  Darmowy, prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjnym komputerem, jak również urządzeniem wyposażonym w ekran dotykowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Live Interior 3D Pro 2.0.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie