Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Live Interior 3D Free 2.9.8

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: BeLight Software, Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.06.2016
Rozmiar: 459,6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 16

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Live Interior 3D Free 2.9.8

Live Interior 3D Free to bezpłatny program, za pomocą którego stworzymy ciekawe projekty wnętrz zarówno za pomocą tradycyjnego komputera, jak również urządzenia wyposażonego w ekran dotykowy bądź tablet graficzny. 

Za pomocą programu Live Interior 3D Free możemy zaprojektować wnętrze zarówno za pomocą tradycyjnej myszki i klawiatury, jak również profesjonalnego sprzętu wyposażonego w ekran dotykowy, bądź specjalistyczny tablet graficzny. Użytkownik może przygotować 2-wymiarowe plany pięter i pomieszczeń, jak również wizualizację trójwymiarową z materiałami i teksturami. Program jest łatwy w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego oraz związanego z architekturą i wystrojem wnętrz, będą w stanie stworzyć nawet zaawansowany projekt praktycznie od podstaw.

Praca z programem Live Interior 3D Free może odbywać się zarówno w trzech, jak i dwóch wymiarach. W pierwszym wariancie możemy dowolnie układać meble i planować wyposażenie na planie płaszczyzny widzianej z góry. W drugiej, trójwymiarowej wersji możemy oglądać renderowane w czasie rzeczywistym wnętrze z różnych perspektyw, a także przesuwać meble i nakładać różne materiały oraz kolory na obiekty przeciągając je z palety na modele. To idealny sposób na dokończenie tworzonego projektu. 

Warto zaznaczyć fakt, że wszelkie dokonywane zmiany są widoczne natychmiast. Co więcej, na wizualizacji można także zmieniać oświetlenie i porę dnia, co pozwala przyjrzeć się też rozmieszczeniu lamp, barwie światła i temu, jak pokój będzie wyglądał o różnych porach dnia, porach roku itp. Jest to bardzo ważny element, który na próżno szukać w prostszych, choć również darmowych programach innych producentów. 

Warto również wspomnieć, że program Live Interior 3D Free umożliwia również rysowanie planów nie tylko płaskich powierzchni, ale też loftów z antresolą i tarasów. W bibliotece programu znajdziemy ponad 1500 najróżniejszych materiałów i przeszło 1200 obiektów – pozwala to na stworzenie indywidualnego i niepowtarzalnego projektu. Mowa między innymi o krzesłach, sprzęcie AGD, kanapach, dywanach, drzwiach, oknach, zasłonach, roślinach, komodach, biblioteczkach i innych elementach wyposażenia wnętrza. 

Każdy element możemy w pewnym stopniu edytować by przykładowo dostosować jego wymiary według indywidualnych potrzeb. Niestety nie ma możliwości dodawania własnych elementów.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • Ashampoo Home Designer

  Ashampoo Home Designer to dość prosty w obsłudze, ale oferujący szereg zaawansowanych funkcji program służący do projektowania oraz aranżacji wnętrza domu lub mieszkania.

 • KitchenDraw

  KitchenDraw to wszechstronna aplikacja o dużych możliwościach, służąca do projektowania kuchni i łazienek. Zainstalowanie dodatkowych komponentów umożliwia zaprojektowanie także pomieszczeń innego typu.

 • ADeko

  Bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program przeznaczony do aranżacji wnętrz, wirtualnego urządzania pomieszczeń itp.

 • VoxBox 2.5

  VoxBox 2.1 to darmowa aplikacja, za której powstanie odpowiada producent mebli VOX. Jest to program, dzięki któremu możemy zaprojektować wnętrze przy użyciu produktów tej właśnie firmy.

 • Sweet Home 3D

  Masz mieszkanie i nie wiesz, jak najlepiej ustawić w nim meble? A może budujesz dom i chcesz go zaprojektować albo też zajmujesz się aranżacją wnętrze? We wszystkich przypadkach dostępny za darmo Sweet Home 3D powinie Cię zainteresować.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Live Interior 3D Free 2.9.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie