Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gardenphilia Designer 2.0.27

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: Gardenphilia.com Sp. z o.o.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.07.2016
Rozmiar: 1 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 9

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Gardenphilia Designer 2.0.27

Gardenphilia Designer to  program stworzony od podstaw przez polską firmę. Użytkownik dostaje do rąk bardzo zaawansowany program do przygotowywania projektów ogrodów, parków, przydomowych terenów zielonych i innych miejsc związanych z roślinnością. Co ciekawe, w programie zastosowano bardzo obszerny katalog roślin pochodzących z polskich hodowli, dzięki czemu możemy od razu skorzystać z oferty rodzimych firm. 

W opisywanym programie będziemy w stanie wykonać od podstaw projekt terenów zielonych, parków i ogrodów zawierający zarówno koncepcyjny rzut z góry, projekt techniczny, jak również wizualizację 3D. Oprócz tego projekt zawiera zestawienie roślin i materiałów, które zostały użyte. Jeśli chodzi o wspomnianą bazę roślin, znajdziemy w niej ponad 7200 pozycji w postaci akwarelowych, ręcznie malowanych tekstur. Mimo sporego zaawansowania, program jest prosty w obsłudze i nawet początkujący użytkownicy powinni po krótkim treningu stworzyć nawet skomplikowany projekt. 

W obsłudze programu pomaga między innymi bardzo intuicyjny interfejs, który pozwala szybko i łatwo przygotować projekty terenów zielonych. Ciekawymi dodatkami są różne opcje związane z wirtualizacją projektowanego świata. Możemy między innymi w czasie rzeczywistym symulować wzrost roślin, kwitnienie, opadanie liści i zmiany zacienienia terenu dookoła nich. Jest to świetny sposób na to, aby sprawdzić, jak projektowany teren będzie wyglądał w czasie wiosny, lata itp. Co więcej, przy zmianie daty i pory dnia program potrafi zademonstrować, jak ogród będzie prezentował się rano, w południe oraz nocą. 

Program udostępniany jest na zasadach licencji demonstracyjnej i nie pozwala skorzystać ze wszystkich opcji. O wiele większe możliwości ma pełna wersja. Mowa między innymi o opcji importowania plików w formatach COLLADA DAE (między innymi ze Sketchupa), 3DS i OBJ. Moduł rysowania pozwala w projektach umieszczać także małe formy architektoniczne. Jeśli chodzi o wersję demonstracyjną, dostęp do niej uzyskamy po przejściu przez formularz – po jego wypełnieniu ukaże się odnośnik do pobrania.

Z wersji demonstracyjnej możemy korzystać po zalogowaniu na konto testowe - login: test, hasło: test. A jakie są ograniczenia tej wersji? Autorzy wprowadzili limit pozwalający na wykonanie tylko jednego projektu, który zostanie opatrzony znakiem wodnym na grafikach. Pamiętajmy, że do uruchomienia programu niezbędne jest środowisko Adobe AIR.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • ADeko

  Bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program przeznaczony do aranżacji wnętrz, wirtualnego urządzania pomieszczeń itp.

 • Ashampoo Home Designer

  Ashampoo Home Designer to dość prosty w obsłudze, ale oferujący szereg zaawansowanych funkcji program służący do projektowania oraz aranżacji wnętrza domu lub mieszkania.

 • Light Decor Paradyż 2

  Light Decor Paradyż 2 to program o nieco dziwnej nazwie, jednak wszystko wyjaśnia się, gdy wiemy że za jego powstanie odpowiada firma Ceramika Paradyż.

 • KitchenDraw

  KitchenDraw to wszechstronna aplikacja o dużych możliwościach, służąca do projektowania kuchni i łazienek. Zainstalowanie dodatkowych komponentów umożliwia zaprojektowanie także pomieszczeń innego typu.

 • Autodesk Revit

  Bardzo profesjonalny program do modelowania budynków i informacji budowlanych pod postacią przenośnych formatów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gardenphilia Designer 2.0.27Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie