Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GardenPuzzle 1.2

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: GardenPuzzle
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 22.12.2014
Data modyfikacji: 22.12.2014
Rozmiar: n/a
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 161

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis GardenPuzzle 1.2

GardenPuzzle to wbrew pozorom nie jest gra, a innowacyjna aplikacja, która umożliwi nam efektywne zaprojektowanie własnego ogrodu według naszych upodobań. Całość dostępna jest w dwóch wersjach (webowej - poprzez przeglądarkę internetową oraz desktopowej - do zainstalowania na dysku naszego komputera). Samo projektowanie nie wymaga żadnej wiedzy specjalistycznej i sprowadza się do układania wybranych elementów na planszy odzwierciedlającej powierzchnię naszego ogrodu. Warto dodać, że do dyspozycji użytkownika producent oddał już kilka ciekawie zaaranżowanych, gotowych projektów, które jednak sami możemy modyfikować.

Na początku projektu wybieramy tryb wyświetlania (2D lub 3D), a następnie poprzez przeciąganie, przenosimy wybrane przez nas elementy składowe (trawniki, ścieżki, krzewy, drzewa, itd). Co ciekawe, GardenPuzzle pozwala także na wybór warunków odpowiadającym tym, które panują w naszym ogrodzie (rodzaj gleby, strefa klimatyczna). Wersja testowa programu pozwala na korzystanie ze wszystkich jego możliwości przez okres 30 dni. Po tym czasie należy wykupić licencję.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • Sweet Home 3D

  Masz mieszkanie i nie wiesz, jak najlepiej ustawić w nim meble? A może budujesz dom i chcesz go zaprojektować albo też zajmujesz się aranżacją wnętrze? We wszystkich przypadkach dostępny za darmo Sweet Home 3D powinie Cię zainteresować.

 • Live Interior 3D Free

  Darmowy, prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjnym komputerem, jak również urządzeniem wyposażonym w ekran dotykowy.

 • PRO100

  PRO100 4.6 to specjalistyczne, potężne narzędzie służące zarówno do projektowania mebli, jak też i aranżacji wnętrz. Zainteresują się nim przede wszystkim producenci oraz osoby zajmujące wnętrzami.

 • Gardenphilia Designer

  Bardzo profesjonalny i wielofunkcyjny program do projektowania ogrodów, parków, przydomowych terenów zielonych i innych miejsc związanych z roślinnością.

 • ADeko

  Bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program przeznaczony do aranżacji wnętrz, wirtualnego urządzania pomieszczeń itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GardenPuzzle 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie