Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Autodesk Revit 2017

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: Autodesk Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 22.06.2016
Rozmiar: 815 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 8

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Autodesk Revit 2017

Autodesk Revit w najnowszej edycji to program, którego głównym zadaniem jest modelowanie budynków oraz tworzenie informacji budowlanych (BIM) w przenośnych formatach. Oprócz tego opisywane narzędzie umożliwia projektowanie architektoniczne, parametryczne oraz projektowanie inżynierii budowlanej. 

Program Autodesk Revit jest w stanie przeprowadzić użytkownika przez cały proces projektowania od samej koncepcji, aż po ostateczny wynik, czyli budowę. Ponadto z programem istnieje możliwość pracy zespołowej – znacząco wpływa to na wydajność tworzenia całego procesu oraz ogólne wyniki pracy. Co ciekawe, dwukierunkowe powiązania elementów sprawiają, że wszelkie zmiany wprowadzone w jednym z widoków automatycznie stosowane są w innych miejscach – tam, gdzie pojawia się modyfikowany obiekt. 

Podczas tworzenia nowego projektu architektonicznego, program Autodesk Revit zapewnia wsparcie już w fazie projektowania koncepcyjnego. Chodzi oczywiście o pierwsze szkice, zarys koncepcji, pierwsze modele próbne itp. Między innymi dlatego w dalszych etapach projektowania możemy precyzyjnie modelować i udoskonalać wstępnie stworzony szkic. Pomaga w tym precyzyjne i wygodne modelowanie, możliwość pracy z perspektywą, planowanie otoczenia tworzonych budynków itp. Reasumując, jesteśmy w stanie stworzyć kompletny projekt w jednym programie. 

Narzędzie pozwala także na renderowanie wizualizacji zarówno lokalnie np. na komputerze, jak również w specjalnej chmurze. Program może korzystać z własnego narzędzia renderującego Autodesk Raytracer lub narzędzi innych producentów – dzięki temu użytkownik ma ogromną swobodę w działaniu. Inżynierowie mogą między innymi szczegółowo zaplanować zbrojenia, także o zmiennej gęstości i nietypowych kształtach. Ponadto użytkownicy mogą wykonać analizę obciążeń pionowych i sprawdzić wytrzymałość konstrukcji. 

W programie Autodesk Revit zastosowano również narzędzia pozwalające przygotować zaprojektowane elementy do produkcji, na przykład podwieszenia i instalacje hydrauliczne, elektryczne, oraz przygotować odpowiednią dokumentację techniczną. Warto wspomnieć, że Autodesk Revit integruje się z innymi usługami Autodesku i chmurą A360. 

Program udostępniany jest na zasadach licencji próbnej, która pozwala na korzystanie przez 30 dni od momentu instalacji. Studenci mogą jednak otrzymać darmową licencją aż na 3 lata.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • PRO100

  PRO100 4.6 to specjalistyczne, potężne narzędzie służące zarówno do projektowania mebli, jak też i aranżacji wnętrz. Zainteresują się nim przede wszystkim producenci oraz osoby zajmujące wnętrzami.

 • ADeko

  Bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program przeznaczony do aranżacji wnętrz, wirtualnego urządzania pomieszczeń itp.

 • Live Interior 3D Free

  Darmowy, prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjnym komputerem, jak również urządzeniem wyposażonym w ekran dotykowy.

 • BoConcept Furnish Pro

  Dostępny za darmo BoConcept Furnish Pro 2 to program pozwalający na wizualizację pokoju z nowymi meblami.

 • Ashampoo Home Designer

  Ashampoo Home Designer to dość prosty w obsłudze, ale oferujący szereg zaawansowanych funkcji program służący do projektowania oraz aranżacji wnętrza domu lub mieszkania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Autodesk Revit 2017Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie