Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ashampoo Home Designer 1.0

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: Ashampoo GmbH & Co. KG
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 22.12.2014
Rozmiar: 164.3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 144

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis Ashampoo Home Designer 1.0

Ashampoo Home Designer to dość prosty w obsłudze, ale oferujący szereg zaawansowanych funkcji program służący do projektowania oraz aranżacji wnętrza domu lub mieszkania. Całość doskonale sprawdzi się w czasie, zmiany naszego lokum na nowe. Dzięki aplikacji niezwykle sprawnie i efektywnie możemy zaprojektować wnętrze korzystając z już gotowych projektów lub tworząc wszystko od początku.

W efekcie otrzymamy realistyczną wizualizację 3D, która w dużym stopniu odpowiada rzeczywistości. Cały proces tworzenia projektu jest banalnie prosty i w duzym stopniu polega na wyborze elementu z biblioteki i przeciągnięciu go na ekran główny. Co więcej, dodawanie odpowiednich wymiarów danego pomieszczenia również nie powinno sprawić nikomu problemu, gdyż sprowadza się do kilku kliknięć. Po zakończeniu tworzenia projektu, nasze dzieło możemy oglądać z dowolnie wybranej perspektywy. 


Aby w pełni korzystać z możliwości programu Ashampoo Home Designer, należy wcześniej bezpłatnie zarejestrować się na stronie internetowej producenta.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • Autodesk Revit

  Bardzo profesjonalny program do modelowania budynków i informacji budowlanych pod postacią przenośnych formatów.

 • PRO100

  PRO100 4.6 to specjalistyczne, potężne narzędzie służące zarówno do projektowania mebli, jak też i aranżacji wnętrz. Zainteresują się nim przede wszystkim producenci oraz osoby zajmujące wnętrzami.

 • ADeko

  Bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program przeznaczony do aranżacji wnętrz, wirtualnego urządzania pomieszczeń itp.

 • Light Decor Paradyż 2

  Light Decor Paradyż 2 to program o nieco dziwnej nazwie, jednak wszystko wyjaśnia się, gdy wiemy że za jego powstanie odpowiada firma Ceramika Paradyż.

 • Roomeon 3D-Planer

  Roomeon 3D-Planer to darmowy program, dzięki któremu każdy będzie mógł zaprojektować i zaaranżować wnętrze swojego domu lub mieszkania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ashampoo Home Designer 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie