Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ADeko 14.5

Kategoria: Projektowanie wnętrz i ogrodów
Producent: Adeko Technologies
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 29.05.2016
Rozmiar: 1260,49 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 25

Brak

Opis ADeko 14.5

ADeko to bardzo zaawansowany i wielofunkcyjny program przeznaczony do aranżacji wnętrz. Za jego pomocą możemy szybko i sprawnie stworzyć wizualizację kuchni, łazienki, sypialni, biura czy innej przestrzeni.

Program ADeko jest w stanie automatycznie wygenerować alternatywny układ mebli i wyposażenia, co jest szczególnie przydatne przy tworzeniu propozycji projektów mebli kuchennych czy też kilku projektów alternatywnych dla danego pomieszczenia np. salonu bądź łazienki. Co więcej, już wygenerowane projekty możemy dowolnie modyfikować, zmieniając wymiary, kolory wykończenia, uchwyty i inne dodatki, które wpływają na odbiór całokształtu. 

W bibliotece ADeko znajdziemy ogromną ilość gotowych mebli, materiałów i akcesoriów dekoracyjnych. To za mało? W każdej chwili możemy stworzyć własne tekstury oraz dodatki. Projektując kuchnię możemy szybko zmieniać elementy wykończenia całego zestawu jednocześnie, a także układać płytki podłogowe, kafelki i automatycznie rozmieszczać akcesoria. Warto wspomnieć o tym, że podczas rysowania ścian pomieszczeń program automatycznie wymiaruje kąty. W każdej chwili możemy również zastosować ścianki działowe i kolumny. 

Zaawansowani użytkownicy mają również możliwość tworzenia własnych zestawów mebli. Mogą również pracować z niestandardowymi bryłami, jak półki pod skosy czy zabudowy do wnęk bez kątów prostych. Podczas pracy możemy korzystać z widoku z jednej strony bądź z perspektywy, co znacząco pomaga wyczuć przestrzeń. Co ciekawe, prezentacja zazwyczaj jest na tyle realistyczna, że w wielu przypadkach tworzenie wizualizacji renderowanej nie jest wymagane. Jeśli chodzi o samo renderowanie, możemy skorzystać z wbudowanego silnika, jak również zewnętrznego programu. Ostatecznym efektem pracy jest plik zapisany w formacie DWG.

Program ADeko sprawdzi się również w firmie, gdyż gotowe projekty możemy prezentować razem z wyceną, jak również rysunkami technicznymi – wszystko gotowe do druku. Fabryki mogą wzbogacić plany o miejsca wycinania z informacjami o dodatkowych miejscach do oklejenia i etykietkami na poszczególne elementy.

Należy pamiętać, że program nie jest dostępny w żadnej wersji testowej – producent do uruchomienia wymaga podania numeru licencji, która jest płatna.

Podobne Projektowanie wnętrz i ogrodów

 • Sweet Home 3D

  Masz mieszkanie i nie wiesz, jak najlepiej ustawić w nim meble? A może budujesz dom i chcesz go zaprojektować albo też zajmujesz się aranżacją wnętrze? We wszystkich przypadkach dostępny za darmo Sweet Home 3D powinie Cię zainteresować.

 • GardenPuzzle

  GardenPuzzle to wbrew pozorom nie jest gra, a innowacyjna aplikacja, która umożliwi nam efektywne zaprojektowanie własnego ogrodu według naszych upodobań.

 • Roomeon 3D-Planer

  Roomeon 3D-Planer to darmowy program, dzięki któremu każdy będzie mógł zaprojektować i zaaranżować wnętrze swojego domu lub mieszkania.

 • KitchenDraw

  KitchenDraw to wszechstronna aplikacja o dużych możliwościach, służąca do projektowania kuchni i łazienek. Zainstalowanie dodatkowych komponentów umożliwia zaprojektowanie także pomieszczeń innego typu.

 • Autodesk Revit

  Bardzo profesjonalny program do modelowania budynków i informacji budowlanych pod postacią przenośnych formatów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ADeko 14.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie