Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

YoWindow 3

Kategoria: Pozostałe
Producent: Repkasoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.10.2010
Data modyfikacji: 14.11.2012
Rozmiar: 7,59 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 391

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis YoWindow 3

Znajomość warunków atmosferycznych jest rzeczą, która przyda się każdemu podróżnikowi, niezależnie od tego, czy przemieszcza się on autem, rowerem, motocyklem czy też pieszo. Jako że plik instalacyjny ma tylko 7 MB, download YoWindow jest błyskawiczny. Aplikacja pokazuje warunki atmosferyczne w dość ciekawy sposób – a mianowicie jako animację, gdzie widzimy opady deszczu, wicher. Oprócz tego otrzymujemy tu informacje dotyczące ciśnienia, wilgotności powietrza, temperatury i itp.

Jako że mamy wydanie YoWindow pl, nikt nie będzie mieć problemów z obsługą aplikacji. Obsługuje ona większość polskich miast, jednak są oczywiście pewne ograniczenia. Wyświetlane informacje o pogodzie są dla dwóch lokalizacji na maksymalnie trzy dni naprzód. To wystarczająco, aby zaplanować mały wypad za miasto lub w jego okolice. Dostępny za darmo YoWindow korzysta z profesjonalnych serwisów synoptycznych, a wielu użytkowników chwali aplikację za prawdziwość prognoz.

Polecamy tą aplikację także ze względów estetycznych – jak prezentuje się ona w praktyce, można sprawdzić to na sceenshotach w galerii przy tym opisie. Od razu widać na nich, jak zmienia się okienko programu w stosunku do zapowiadanej pogody. Po co komu prognozy w radiu i telewizji? YoWindow pokazuje pogodę i jej zmiany w czasie rzeczywistym, więc w każdej chwili można sprawdzić, jaka będzie aura. Oczywiście niezbędne jest posiadanie łącza Internetowego – nie musi być ono jakieś specjalnie szybkie, ponieważ aplikacja nie wymaga dużej przepustowości łącza. Tym bardziej polecamy spróbować najlepszy program do prognozy pogody na świecie!

Podobne Pozostałe

 • Family Tree Builder

  Pobierz za darmo Family Tree Builder i stwórz swoje drzewo genealogiczne!

 • Calibre

  Calibre to darmowy program do przeglądania i organizowania e-booków, który charakteryzuje się ciekawą szatą graficzną oraz licznymi opcjami. Aplikacja umożliwia przede wszystkim tworzenie wirtualnej biblioteki spośród znajdujących się w odpowiednim folderze e-booków.

 • KoktajlBar

  Zawsze chciałeś nauczyć się serwować pyszne drinki i koktajle? Dzięki prostemu w obsłudze programowi KoktajlBar możesz pozytywnie zaskoczyć znajomych przy pierwszej nadarzającej się okazji. Aplikacja ta daje nam bowiem dostęp do ponad 2000 różnych przepisów na przepyszne drinki, koktajle bezalkoholowe oraz shoty.

 • Matmic Weather

  Matmic Weather to darmowa, polska aplikacja, dzięki której już zawsze będziemy znali aktualną prognozę pogody dla wybranego rejonu.

 • Drzewo przodków

  Tworzenie drzewa genealogicznego własnej rodziny to nie lada wyzwanie. Tutaj może przyjść z pomocą niezwykle prosty w obsłudze, polski program o nazwie Drzewo przodków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: YoWindow 3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie