Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Smart Parental Control

Kategoria: Pozostałe
Producent: Smart PC Solutions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.03.2009
Rozmiar: 1,3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 879

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Smart Parental Control

Pobierz darmowy program kontroli rodzicielskiej Smart Parental Control!

Przedstawiamy jedyny w swioim rodzaju, darmowy program służący do pełnej kontroli rodzicielskiej nad domowym komputerem - Smart Parental Control. Ten całkowicie darmowy program został stworzony przez firmę posiadającą ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu użytecznych aplikacji dla biur, firm i osób prywatnych - Smart PC Solutions. Firma ta, założona w 1999 roku, znana jest z produkowania wielu darmowych, nagradzanych przez branżę i użytkowników programów silnie związanych ze środowiskiem MS Windows i produktami firmy Microsoft - jak na przykład pakiet Office.

Darmowy program Smart Parental Control służy do monitorowania dzieci przy komputerze. Czy jesteś pewien, że wiesz naprawdę, ile czasu spędza przed ekranem monitora Twoja pociecha? I co właściwie robi na komputerze? Jakie strony odwiedza? Dzięki Smart Parental Control zawsze będziesz mieć rękę na pulsie i wiedzieć wszystko. Ten niewielki, aczkolwiek bardzo użyteczny programik, pozwoli Ci kontrolować wszelkie poczynania dziecka na komputerze, wraz z dokładnym podaniem czasu przebywania przy nim - zarówno w sieci, jak też i w trybie offline.

Pobierz darmowy program Smart Parental Control. Pozwoli Ci on na ustalenie reguł przy używaniu komputera przez dziecko: zablokuje działanie niechcianych, wskazanych przez Ciebie programów, zablokuje dostęp do stron zawierających wskazane przez Ciebie treści oraz wyznaczy czas dostępu do komputera. Sam wybierasz godziny, w jakim Twoje dziecko może go używać!

Darmowy program do kontroli rodzicielskiej Smart Parental Control pracuje w trybie niewidocznym. Dostęp do niego chroni ustalone przez Ciebie hasło. Przekonaj się, dlaczego ten program otrzymał kilkanaście branżowych nagród na całym świecie. Jego główne cechy to prostota obsługi i mały pobór zasobów pamięci operacyjnej. W dodatku darmowy program  Smart Parental Control  nie zabiera wiele miejsca na Twoim twardym dysku. 

Zaufaj profesjonalistom z firmy Smart PC Solutions, tak, jak zaufało im kilkaset tysięcy użytkowników programu. Pobierz całkowicie za darmo program do kontroli rodzicielskiej - Smart Parental Control.

Podobne Pozostałe

 • Family Tree Builder

  Pobierz za darmo Family Tree Builder i stwórz swoje drzewo genealogiczne!

 • Drzewo Genealogiczne

  Jak sama nazwa wskazuje, Drzewo Genealogiczne II 2 to aplikacja przeznaczona do tworzenia bazy danych dotyczących rodziny. Wykonana została ona w ten sposób, aby nie mieli z jej obsługą problemów nawet ci użytkownicy, którzy mają dość nikłe pojęcie o komputerach.

 • KoktajlBar

  Zawsze chciałeś nauczyć się serwować pyszne drinki i koktajle? Dzięki prostemu w obsłudze programowi KoktajlBar możesz pozytywnie zaskoczyć znajomych przy pierwszej nadarzającej się okazji. Aplikacja ta daje nam bowiem dostęp do ponad 2000 różnych przepisów na przepyszne drinki, koktajle bezalkoholowe oraz shoty.

 • Drzewo przodków

  Tworzenie drzewa genealogicznego własnej rodziny to nie lada wyzwanie. Tutaj może przyjść z pomocą niezwykle prosty w obsłudze, polski program o nazwie Drzewo przodków.

 • Brother's Keeper

  Brother's Keeper 6.5.4 to aplikacja, która przyda się wszystkim osobom chcącym stworzyć genealogiczną bazę danych. Jest to program typu shareware – można pobrać go i używać bezpłatnie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Smart Parental ControlAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie