Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Prognoza Pogody 0.11

Kategoria: Pozostałe
Producent: Prognoza Pogody
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.03.2010
Rozmiar: 746 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1306

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Prognoza Pogody 0.11

Potrzebna ci aktualna prognoza pogody? Nie musisz czekać na programy telewizyjne ani nawet szukać odpowiednich stron internetowych – ściągnij najnowszy program Prognoza Pogody 0.11. Prognoza Pogody 0.11 służy do pobierania danych pogodowych dla wybranego miejsca. Program Prognoza Pogody przeprowadza download wiadomości z kanałów z RSS Wunderground, ICM oraz Yahoo News Weather. Co ważne, Prognoza Pogody posiada menu pl.

Aby zainstalować program Prognoza Pogody, pobierz plik instalacyjny klikając zielony przycisk pod tekstem. Plik jest w formacie ZIP a więc należy go rozpakować i uruchomić plik EXE. Uwzględnione w programie źródła (czyli Wunderground, Yahoo oraz ICM) są niezależne. Prognoza pogody w z serwisu ICM jest wyświetlana jako strona WWW po kliknięciu w ikonę ICM na zakładce o nazwie „Zbiorczy”.

Program Prognoza Pogody udostępnia dane dla Polski, Europy i świata. Jeżeli żądana miejscowość nie znajduje się na liście, oznacza to, że dany serwis nie uwzględnia jej na swych listach i należy wybrać inną, najbliższą miejscowość. Aby odnaleźć pożądaną miejscowość należy wejść do zakładki „Narzędzia” a następnie wybrać polecenie „Opcje”.

Licencja
Program Prognoza Pogody to pogoda za darmo. Download programu jest całkowicie bezpłatny. Aby przyczynić się do rozwoju aplikacji można zgłaszać uwagi i zauważone błędy do autora – szczegóły znajdziesz tutaj: "interpc.pl/~pwywiol/pogoda/prognozapogody.htm"

Wymagania systemowe
Pogram Prognoza Pogody 0.11 jest kompatybilny z następującymi systemami operacyjnymi Windows: 98, ME, NT4, 2000, XP, Vista i 7.

Wypróbuj program Prognoza Pogody – długoterminowa i krótko terminowa prognoza pogody na twoim komputerze. Aby rozpakować plik instalacyjny, potrzebujesz programu do archiwizacji plików, najnowsze programy tego typu znajdziesz w dziale Kompresory plików.

Podobne Pozostałe

 • My Family Tree

  Tworzenie rodzinnego drzewa genealogicznego jeszcze nigdy nie było tak proste. Już teraz, za sprawą darmowej aplikacji o nazwie My Family Tree każdy może stworzyć profesjonalnie wyglądające drzewo genealogiczne własnego rodu.

 • Brother's Keeper

  Brother's Keeper 6.5.4 to aplikacja, która przyda się wszystkim osobom chcącym stworzyć genealogiczną bazę danych. Jest to program typu shareware – można pobrać go i używać bezpłatnie.

 • Family Tree Builder

  Pobierz za darmo Family Tree Builder i stwórz swoje drzewo genealogiczne!

 • KoktajlBar

  Zawsze chciałeś nauczyć się serwować pyszne drinki i koktajle? Dzięki prostemu w obsłudze programowi KoktajlBar możesz pozytywnie zaskoczyć znajomych przy pierwszej nadarzającej się okazji. Aplikacja ta daje nam bowiem dostęp do ponad 2000 różnych przepisów na przepyszne drinki, koktajle bezalkoholowe oraz shoty.

 • Drzewo Genealogiczne

  Jak sama nazwa wskazuje, Drzewo Genealogiczne II 2 to aplikacja przeznaczona do tworzenia bazy danych dotyczących rodziny. Wykonana została ona w ten sposób, aby nie mieli z jej obsługą problemów nawet ci użytkownicy, którzy mają dość nikłe pojęcie o komputerach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Prognoza Pogody 0.11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie