Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Klawiaturka

Kategoria: Pozostałe
Producent: PTSoft
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 04.04.2011
Rozmiar: 3,1 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 610

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Klawiaturka

Jak mówią sami producenci aplikacja ta idealnie nadaje się na lekcje informatyki głównie dzięki przechowywaniu informacji o użytkownikach, co znów daje możliwość wielokrotnego, niezależnego od siebie uruchamiania na jednym komputerze.

Baza danych programu posiada wbudowanych 6 lekcji, różniących się od siebie poziomem trudności. Kiedy dana lekcja dobiegnie końca użytkownikowi wystawiana jest ocena, w zależności od jego osiągnięć.

Aplikacja posiada również graficznie przedstawioną klawiaturę oraz podświetlane wskazówki, które pomogą każdemu w jeszcze szybszym pisaniu. Po darmowej instalacji programu konieczne jest jego odblokowanie. W tym celu należy wysłać SMS'a na odpowiedni numer.

Podobne Pozostałe

 • Drzewo Genealogiczne

  Jak sama nazwa wskazuje, Drzewo Genealogiczne II 2 to aplikacja przeznaczona do tworzenia bazy danych dotyczących rodziny. Wykonana została ona w ten sposób, aby nie mieli z jej obsługą problemów nawet ci użytkownicy, którzy mają dość nikłe pojęcie o komputerach.

 • KoktajlBar

  Zawsze chciałeś nauczyć się serwować pyszne drinki i koktajle? Dzięki prostemu w obsłudze programowi KoktajlBar możesz pozytywnie zaskoczyć znajomych przy pierwszej nadarzającej się okazji. Aplikacja ta daje nam bowiem dostęp do ponad 2000 różnych przepisów na przepyszne drinki, koktajle bezalkoholowe oraz shoty.

 • Brother's Keeper

  Brother's Keeper 6.5.4 to aplikacja, która przyda się wszystkim osobom chcącym stworzyć genealogiczną bazę danych. Jest to program typu shareware – można pobrać go i używać bezpłatnie.

 • Matmic Weather

  Matmic Weather to darmowa, polska aplikacja, dzięki której już zawsze będziemy znali aktualną prognozę pogody dla wybranego rejonu.

 • Family Tree Builder

  Pobierz za darmo Family Tree Builder i stwórz swoje drzewo genealogiczne!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KlawiaturkaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie