Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Family Tree Builder 7.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: MyHeritage Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.04.2013
Rozmiar: 0,8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 0

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Family Tree Builder 7.0

Jeśli zastanawiałeś się kiedyś nad stworzeniem drzewa genealogicznego swojej rodziny, ale nie bardzo wiedziałeś jak się za to zabrać to z pomocą na pewno przyjdzie program o nazwie Family Tree Builder. Jest to zdecydowanie najlepsza i najpopularniejsza aplikacja w tej kategorii. Intuicyjny interfejs i szereg przydatnych narzędzi pozwolą użytkownikowi w prosty i szybki sposób stworzyć drzewo genealogiczne, nawet w przypadku niezwykle skomplikowanych linii rodu.

Poza standardowymi danymi, koniecznymi do wygenerowania drzewa, Family Tree Builder daje także możliwość umieszczenia zdjęć, wszelkiego rodzaju dokumentów, a nawet filmów. Nie zabraknie także możliwości tworzenia różnego rodzaju wykresów na podstawie wprowadzonych przez nas informacji. Warto dodać, że aplikacja jest całkowicie kompatybilna z formatem Gedcom. Po stworzeniu drzewa, możemy opublikować owoc naszej pracy na łamach serwisu MyHeritage.

Ostatnią ciekawą funkcjonalnością jest możliwość porównania zależności pomiędzy genealogią naszego rodu oraz innych, opublikowanych przez użytkowników serwisu MyHeritage.

Podobne Pozostałe

 • Matmic Weather

  Matmic Weather to darmowa, polska aplikacja, dzięki której już zawsze będziemy znali aktualną prognozę pogody dla wybranego rejonu.

 • Cooklet App

  Standardowe, opasłe i często nieporęczne książki kucharskie to przeżytek! Dzięki aplikacji Cooklet App 1.2 zostaniesz mistrzem w swojej kuchni bez zbędnego wysiłku i straconych godzin na poszukiwaniu odpowiedniego na daną okazję przepisu.

 • Calibre

  Calibre to darmowy program do przeglądania i organizowania e-booków, który charakteryzuje się ciekawą szatą graficzną oraz licznymi opcjami. Aplikacja umożliwia przede wszystkim tworzenie wirtualnej biblioteki spośród znajdujących się w odpowiednim folderze e-booków.

 • Drzewo Genealogiczne

  Jak sama nazwa wskazuje, Drzewo Genealogiczne II 2 to aplikacja przeznaczona do tworzenia bazy danych dotyczących rodziny. Wykonana została ona w ten sposób, aby nie mieli z jej obsługą problemów nawet ci użytkownicy, którzy mają dość nikłe pojęcie o komputerach.

 • KoktajlBar

  Zawsze chciałeś nauczyć się serwować pyszne drinki i koktajle? Dzięki prostemu w obsłudze programowi KoktajlBar możesz pozytywnie zaskoczyć znajomych przy pierwszej nadarzającej się okazji. Aplikacja ta daje nam bowiem dostęp do ponad 2000 różnych przepisów na przepyszne drinki, koktajle bezalkoholowe oraz shoty.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Family Tree Builder 7.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie