Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Drzewo przodków 1.3

Kategoria: Pozostałe
Producent: PL-SOFT PL
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.09.2014
Rozmiar: 11.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 133

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Drzewo przodków 1.3

Tworzenie drzewa genealogicznego własnej rodziny to nie lada wyzwanie. Tutaj może przyjść z pomocą niezwykle prosty w obsłudze, polski program o nazwie Drzewo przodków. Aplikacja ta służy do kreowania oraz wydruku naszego drzewa genealogicznego w oparciu o zapisane szablony na podstawie podanych przez nas danych. Nie musimy się więc przejmować wyglądem naszego drzewa - po prostu wybieramy jeden ze schematów, który najbardziej przypadł nam do gustu, podajemy posiadane dane członków rodziny (imię, nazwisko, data urodzenia oraz data śmierci i opcjonalnie zdjęcie), a program wykonuje już za nas całą pozostałą robotę automatycznie. Po zakończonej pracy możemy wybrać format wydruku naszego drzewa - A4 lub A3.

Warto dodać, że aplikacja Drzewo przodków przystosowana jest do obsługi danych genealogicznych w formacie GED, który to jest międzynarodowym formatem wymiany danych genealogicznych. 

Prezentowana wersja TRIAL pozwala użytkownikowi na korzystanie ze wszystkich funkcji programu przez okres 30 dni.

Podobne Pozostałe

 • My Family Tree

  Tworzenie rodzinnego drzewa genealogicznego jeszcze nigdy nie było tak proste. Już teraz, za sprawą darmowej aplikacji o nazwie My Family Tree każdy może stworzyć profesjonalnie wyglądające drzewo genealogiczne własnego rodu.

 • Drzewo Genealogiczne

  Jak sama nazwa wskazuje, Drzewo Genealogiczne II 2 to aplikacja przeznaczona do tworzenia bazy danych dotyczących rodziny. Wykonana została ona w ten sposób, aby nie mieli z jej obsługą problemów nawet ci użytkownicy, którzy mają dość nikłe pojęcie o komputerach.

 • Cooklet App

  Standardowe, opasłe i często nieporęczne książki kucharskie to przeżytek! Dzięki aplikacji Cooklet App 1.2 zostaniesz mistrzem w swojej kuchni bez zbędnego wysiłku i straconych godzin na poszukiwaniu odpowiedniego na daną okazję przepisu.

 • KoktajlBar

  Zawsze chciałeś nauczyć się serwować pyszne drinki i koktajle? Dzięki prostemu w obsłudze programowi KoktajlBar możesz pozytywnie zaskoczyć znajomych przy pierwszej nadarzającej się okazji. Aplikacja ta daje nam bowiem dostęp do ponad 2000 różnych przepisów na przepyszne drinki, koktajle bezalkoholowe oraz shoty.

 • Brother's Keeper

  Brother's Keeper 6.5.4 to aplikacja, która przyda się wszystkim osobom chcącym stworzyć genealogiczną bazę danych. Jest to program typu shareware – można pobrać go i używać bezpłatnie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Drzewo przodków 1.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie