Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Drzewo Genealogiczne II 2.14

Kategoria: Pozostałe
Producent: PL-Soft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.03.2011
Data modyfikacji: 15.01.2013
Rozmiar: 26,5 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 314

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Drzewo Genealogiczne II 2.14

Jak sama nazwa wskazuje, Drzewo Genealogiczne II 2 to aplikacja przeznaczona do tworzenia bazy danych dotyczących rodziny. Wykonana została ona w ten sposób, aby nie mieli z jej obsługą problemów nawet ci użytkownicy, którzy mają dość nikłe pojęcie o komputerach. Program posiada mnóstwo funkcji, które każdy może przetestować, wykonując jego download z tej właśnie strony. Nie jest to jednak pełna wersja, a wydanie testowe, pozwalające ocenić Drzewo Genealogiczne II 2 w działaniu.

Program pozwala na wprowadzanie i porządkowanie danych dotyczących członków rodziny (wersja testowa pozwala na 50 osób). Możemy również dodawać pliki multimedialne – zdjęcia, filmiki, notatki czy opisy). Aplikacja pomaga w budowaniu drzewka genealogicznego, a także pozwala prowadzić kalendarium rodzinne z wszystkimi ważnymi wydarzeniami. Drzewo Genealogiczne II pl pozwala także na oznaczanie osób na dodanych do niego zdjęciach. Plik instalacyjny wersji testowej, który jest do pobrania z tej strony, pozwoli zapoznać się z niemal wszystkimi funkcjami. Mamy tu kilka ograniczeń, ale i tak dzięki niemu ocenimy, czy warto nabyć pełną wersję – kosztuje ona 119 złotych i jest do nabycia na stronie producenta.

Drzewo Genealogiczne II pozwala na automatyczne stworzenie serwisu HTML oraz drukować w formatach od A0 do A4. Wszystko to sprawia, że ten przeznaczony na Windows 7, Vista i XP program jest bezcenną pomocą dla każdego, kto chce uwiecznić historię swojej rodziny. Prosta obsługa, wszystkie możliwe funkcje oraz mnóstwo możliwości – oto główne cechy aplikacji Drzewo Genealogiczne II 2. Zachęcamy do zapoznania się z jej darmową wersja testową.

Podobne Pozostałe

 • Family Tree Builder

  Pobierz za darmo Family Tree Builder i stwórz swoje drzewo genealogiczne!

 • Brother's Keeper

  Brother's Keeper 6.5.4 to aplikacja, która przyda się wszystkim osobom chcącym stworzyć genealogiczną bazę danych. Jest to program typu shareware – można pobrać go i używać bezpłatnie.

 • Matmic Weather

  Matmic Weather to darmowa, polska aplikacja, dzięki której już zawsze będziemy znali aktualną prognozę pogody dla wybranego rejonu.

 • KoktajlBar

  Zawsze chciałeś nauczyć się serwować pyszne drinki i koktajle? Dzięki prostemu w obsłudze programowi KoktajlBar możesz pozytywnie zaskoczyć znajomych przy pierwszej nadarzającej się okazji. Aplikacja ta daje nam bowiem dostęp do ponad 2000 różnych przepisów na przepyszne drinki, koktajle bezalkoholowe oraz shoty.

 • Cooklet App

  Standardowe, opasłe i często nieporęczne książki kucharskie to przeżytek! Dzięki aplikacji Cooklet App 1.2 zostaniesz mistrzem w swojej kuchni bez zbędnego wysiłku i straconych godzin na poszukiwaniu odpowiedniego na daną okazję przepisu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Drzewo Genealogiczne II 2.14Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie