Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Brother's Keeper 6.5.4

Kategoria: Pozostałe
Producent: John Steed
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 24.11.2010
Data modyfikacji: 13.12.2011
Rozmiar: 34.5 MB
System operacyjny: Windows XP, 7
Liczba pobrań: 219

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Brother's Keeper 6.5.4

Brother's Keeper 6.5.4 to aplikacja, która przyda się wszystkim osobom chcącym stworzyć genealogiczną bazę danych. Jest to program typu shareware – można pobrać go i używać bezpłatnie, a gdy u użytkownik zdecyduje się, ze to jest to, czego szukał, powinien wówczas zapłacić jego autorowi. Opłata wiąże się z otrzymaniem drukowanego podręcznika, unikalnego numeru licencji oraz hasła do aktywacji dodatkowych funkcji. Nim jednak wydamy na program 45 USD, wartu przyjrzeć się jego możliwościom.

Brother’s Keeper 6.5.4 pozwala stworzyć dość zaawansowane drzewka genealogiczne. Przy każdej postaci umieszczonej na jego gałęzi można dodać takie informacje jak imię, nazwisko, miejsca aktualnego pobytu,  inne). Dobrą funkcją jest weryfikacja jakości powiązań, dzięki czemu nie popełni się błędu. Wprowadzane dane można eksportować i importować w formacie GEDCOM. Każdy z osób wpisane do drzewa może zostać opisana, tak więc przy jej opisie mogą znaleźć się dane dotyczące życiowych sukcesów, zainteresowań czy też dziedzin, w których dana osoba się udzielała. Jednakże nie ma polskiej wersji aplikacji, w związku z czym polskie napisy w Brother’s Keeper nie są obsługiwane.

Wypada nadmienić też, że wedle słów producenta programu baza danych może pomieścić aż dziesięć milionów osób! Oczywiście wątpliwym jest, aby ktoś miał aż tak rozległa rodzinę, jednak można to wykorzystać do tworzenia hierarchicznej bazy danych (np. w firmie). Dodatkowym plusem jest możliwość druku stworzonego drzewka, dzięki czemu możemy powiesić je na ścianie, co wygląda dość efektownie.

Jeżeli ktoś ma duża rodzinę, niech wypróbuje Brother's Keeper 6.5.4. Z pewnością przyda się do ustalenia wszystkich koneksji.

Podobne Pozostałe

 • My Family Tree

  Tworzenie rodzinnego drzewa genealogicznego jeszcze nigdy nie było tak proste. Już teraz, za sprawą darmowej aplikacji o nazwie My Family Tree każdy może stworzyć profesjonalnie wyglądające drzewo genealogiczne własnego rodu.

 • Cooklet App

  Standardowe, opasłe i często nieporęczne książki kucharskie to przeżytek! Dzięki aplikacji Cooklet App 1.2 zostaniesz mistrzem w swojej kuchni bez zbędnego wysiłku i straconych godzin na poszukiwaniu odpowiedniego na daną okazję przepisu.

 • Family Tree Builder

  Pobierz za darmo Family Tree Builder i stwórz swoje drzewo genealogiczne!

 • KoktajlBar

  Zawsze chciałeś nauczyć się serwować pyszne drinki i koktajle? Dzięki prostemu w obsłudze programowi KoktajlBar możesz pozytywnie zaskoczyć znajomych przy pierwszej nadarzającej się okazji. Aplikacja ta daje nam bowiem dostęp do ponad 2000 różnych przepisów na przepyszne drinki, koktajle bezalkoholowe oraz shoty.

 • Matmic Weather

  Matmic Weather to darmowa, polska aplikacja, dzięki której już zawsze będziemy znali aktualną prognozę pogody dla wybranego rejonu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Brother's Keeper 6.5.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie