Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Brother's Keeper 6.4.9

Kategoria: Pozostałe
Producent: John Steed
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.07.2010
Rozmiar: 30.5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 201

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Brother's Keeper 6.4.9

Brother's Keeper 6.4.9 to aplikacja przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą stworzyć genealogiczną bazę danych. Jeśli chcesz założyć bazę dotyczącą swoje rodziny, powinieneś się nią zainteresować. Niestety, pełna wersja Brother's Keeper nie jest dostępna za darmo. To program shareware, więc jeśli po ściągnięciu i przetestowaniu zdecydujesz się na jego używanie, powinieneś za niego zapłacić producentowi.

A na razie wykonaj free download Brother's Keeper i zobacz, co potrafi. Masz tu tworzenie drzewa genealogicznego w prosty sposób. Każda pozycja na nim zawiera dane typu rok urodzenia, zgonu, miejsce zamieszkania, itp. Oczywiście możesz także dodawać zdjęcia danych osób. Gigantyczna baza programu pozwala na dodanie… 10 MILIONÓW osób! Wypróbuj Brother's Keeper za darmo i zobacz samemu, jak łatwo i szybko możesz tworzyć skomplikowane drzewa genealogiczne. Dodatkową zaletą jest fakt, że dzięki aplikacji możesz łatwo wydrukować historię swojej rodziny. Masz tu gotowe schematy, możesz także stworzyć swój własny. Wersja testowa Brother's Keeper do pobrania za darmo ukaże Ci wszystkie te możliwości. Zobaczysz dzięki niej użyteczną funkcję sprawdzającą poprawność powiązań. Jest tu wszystko, co trzeba, aby stworzyć drzewo genealogiczne swojej rodziny!

Pobierz Brother's Keeper w wersji shareware. Plik instalacyjny ma 30 MB, więc może zająć to chwilę. Warto jednak zaczekać, ponieważ otrzymujesz bardzo użyteczne narzędzie.  Oczywiście pobrania Brother's Keeper jest free. Nie musisz za to płacić ani grosza. Dopiero pro przetestowaniu aplikacji możesz zdecydować się na nabycie wersji full Brother's Keeper. Spróbuj i zacznij budować historię swojej rodziny!

Podobne Pozostałe

 • My Family Tree

  Tworzenie rodzinnego drzewa genealogicznego jeszcze nigdy nie było tak proste. Już teraz, za sprawą darmowej aplikacji o nazwie My Family Tree każdy może stworzyć profesjonalnie wyglądające drzewo genealogiczne własnego rodu.

 • Matmic Weather

  Matmic Weather to darmowa, polska aplikacja, dzięki której już zawsze będziemy znali aktualną prognozę pogody dla wybranego rejonu.

 • Cooklet App

  Standardowe, opasłe i często nieporęczne książki kucharskie to przeżytek! Dzięki aplikacji Cooklet App 1.2 zostaniesz mistrzem w swojej kuchni bez zbędnego wysiłku i straconych godzin na poszukiwaniu odpowiedniego na daną okazję przepisu.

 • Calibre

  Calibre to darmowy program do przeglądania i organizowania e-booków, który charakteryzuje się ciekawą szatą graficzną oraz licznymi opcjami. Aplikacja umożliwia przede wszystkim tworzenie wirtualnej biblioteki spośród znajdujących się w odpowiednim folderze e-booków.

 • Drzewo Genealogiczne

  Jak sama nazwa wskazuje, Drzewo Genealogiczne II 2 to aplikacja przeznaczona do tworzenia bazy danych dotyczących rodziny. Wykonana została ona w ten sposób, aby nie mieli z jej obsługą problemów nawet ci użytkownicy, którzy mają dość nikłe pojęcie o komputerach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Brother's Keeper 6.4.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie