Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

My Family Tree 4.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Chronoplex Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.12.2014
Rozmiar: 3.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 67

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis My Family Tree 4.0

Tworzenie rodzinnego drzewa genealogicznego jeszcze nigdy nie było tak proste. Już teraz, za sprawą darmowej aplikacji o nazwie My Family Tree każdy może stworzyć profesjonalnie wyglądające drzewo genealogiczne własnego rodu. Głównymi zaletami programu są przede wszystkim niewielki rozmiar oraz prostota obsługi. Cały proces tworzenia drzewa sprowadza się do wpisania podstawowych danych dotyczących danego członka rodziny (imię, nazwisko, pokrewieństwo, data oraz miejsce urodzenia). Opis możemy jednak rozszerzyć również o podanie nieco bardziej szczegółowego opisu (krótki życiorys, status społeczny, zawód, obywatelstwo, wyznanie religijne, miejsce zamieszkanie, dobytek) oraz, rzecz jasna, zdjęcia.

Dzięki My Family Tree kreowanie nawet najbardziej skomplikowanego drzewa sprawdza się wyłącznie do wpisywania danych członków rodziny. Warto dodać, że aplikacja obsługuje importowanie oraz eksportowanie danych w formacie GEDCOM. Całość, pomimo braku polskiego menu, jest niezwykle prosta w obsłudze i nawet początkujący użytkownicy nie powinni mieć z tym problemu.

Podobne Pozostałe

 • Matmic Weather

  Matmic Weather to darmowa, polska aplikacja, dzięki której już zawsze będziemy znali aktualną prognozę pogody dla wybranego rejonu.

 • KoktajlBar

  Zawsze chciałeś nauczyć się serwować pyszne drinki i koktajle? Dzięki prostemu w obsłudze programowi KoktajlBar możesz pozytywnie zaskoczyć znajomych przy pierwszej nadarzającej się okazji. Aplikacja ta daje nam bowiem dostęp do ponad 2000 różnych przepisów na przepyszne drinki, koktajle bezalkoholowe oraz shoty.

 • Family Tree Builder

  Pobierz za darmo Family Tree Builder i stwórz swoje drzewo genealogiczne!

 • Cooklet App

  Standardowe, opasłe i często nieporęczne książki kucharskie to przeżytek! Dzięki aplikacji Cooklet App 1.2 zostaniesz mistrzem w swojej kuchni bez zbędnego wysiłku i straconych godzin na poszukiwaniu odpowiedniego na daną okazję przepisu.

 • Drzewo Genealogiczne

  Jak sama nazwa wskazuje, Drzewo Genealogiczne II 2 to aplikacja przeznaczona do tworzenia bazy danych dotyczących rodziny. Wykonana została ona w ten sposób, aby nie mieli z jej obsługą problemów nawet ci użytkownicy, którzy mają dość nikłe pojęcie o komputerach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: My Family Tree 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie