Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Matmic Weather 2.15

Kategoria: Pozostałe
Producent: Mateusz Miciński
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.12.2014
Rozmiar: 5.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 103

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Matmic Weather 2.15

Matmic Weather to darmowa, polska aplikacja, dzięki której już zawsze będziemy znali aktualną prognozę pogody dla wybranego rejonu. Całość może pochwalić się dość wysoką dokładnością, a przejrzysty interfejs nie powinien sprawić problemu w obsłudze nawet najmniej doświadczonym użytkownikom. Prezentowany program informuje nas na temat pogody w danym dniu oraz przewiduje prognozę na dziewięć kolejnych. W menu wybrać możemy swoje miasto (lub jeśli jest ono niedostępne, miasto znajdujące się w pobliżu). Poza temperaturą oraz opadami,

Matmic Weather informuje nas o sile oraz kierunku wiatru oraz zachmurzeniu. Poza standardowym prognozowaniem pogody, mamy tutaj do czynienia z opcją tzw. pogody zaobserwowanej. Polega ona na wyświetlaniu danych, zaobserwowanych przez innych użytkowników i udostępnianych online. W najnowszej wersji mamy dodatkowo informacje dotyczące aktualnej fazy księżyca, dostęp do specjalnego wykresu pogodowego, informacje na temat widoczności na drogach oraz specjalna prezentacja graficzna tendencji temperatury.

Podobne Pozostałe

 • Cooklet App

  Standardowe, opasłe i często nieporęczne książki kucharskie to przeżytek! Dzięki aplikacji Cooklet App 1.2 zostaniesz mistrzem w swojej kuchni bez zbędnego wysiłku i straconych godzin na poszukiwaniu odpowiedniego na daną okazję przepisu.

 • My Family Tree

  Tworzenie rodzinnego drzewa genealogicznego jeszcze nigdy nie było tak proste. Już teraz, za sprawą darmowej aplikacji o nazwie My Family Tree każdy może stworzyć profesjonalnie wyglądające drzewo genealogiczne własnego rodu.

 • Family Tree Builder

  Pobierz za darmo Family Tree Builder i stwórz swoje drzewo genealogiczne!

 • Drzewo przodków

  Tworzenie drzewa genealogicznego własnej rodziny to nie lada wyzwanie. Tutaj może przyjść z pomocą niezwykle prosty w obsłudze, polski program o nazwie Drzewo przodków.

 • Brother's Keeper

  Brother's Keeper 6.5.4 to aplikacja, która przyda się wszystkim osobom chcącym stworzyć genealogiczną bazę danych. Jest to program typu shareware – można pobrać go i używać bezpłatnie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Matmic Weather 2.15Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie