Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cooklet App 1.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: Cooklet Sp. z o. o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.01.2015
Rozmiar: n/a
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 91

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Cooklet App 1.2

Standardowe, opasłe i często nieporęczne książki kucharskie to przeżytek! Dzięki aplikacji Cooklet App 1.2 zostaniesz mistrzem w swojej kuchni bez zbędnego wysiłku i straconych godzin na poszukiwaniu odpowiedniego na daną okazję przepisu. Cooklet App to nowoczesna, interaktywna książka kucharska, która tworzona jest przede wszystkim przez jej użytkowników. Znajdzie tam głównie sprawdzone i bardzo ciekawe przepisy, które udostępniane są przez innych domowych mistrzów patelni.

Całość dostępna jest poprzez aplikację desktopową dostępną online na stronie producenta, przez co nie wymaga instalacji. Cooklet App jest rzecz jasna całkowicie po polsku. Program zaoferuje niezwykle prostą obsługę i jednocześnie cały szereg przydatnych funkcji. Poza wygodną wyszukiwarką przepisów, mamy tutaj także do czynienia z możliwością komentowania przepisów dodanych przez innych użytkowników, robienia listy zakupów dla danego przepisu/przepisów, wybieranie przepisów za pomocą zadanych kryteriów (trudność, czas przygotowania, posiadane składniki).

Podobne Pozostałe

 • KoktajlBar

  Zawsze chciałeś nauczyć się serwować pyszne drinki i koktajle? Dzięki prostemu w obsłudze programowi KoktajlBar możesz pozytywnie zaskoczyć znajomych przy pierwszej nadarzającej się okazji. Aplikacja ta daje nam bowiem dostęp do ponad 2000 różnych przepisów na przepyszne drinki, koktajle bezalkoholowe oraz shoty.

 • My Family Tree

  Tworzenie rodzinnego drzewa genealogicznego jeszcze nigdy nie było tak proste. Już teraz, za sprawą darmowej aplikacji o nazwie My Family Tree każdy może stworzyć profesjonalnie wyglądające drzewo genealogiczne własnego rodu.

 • Brother's Keeper

  Brother's Keeper 6.5.4 to aplikacja, która przyda się wszystkim osobom chcącym stworzyć genealogiczną bazę danych. Jest to program typu shareware – można pobrać go i używać bezpłatnie.

 • Drzewo Genealogiczne

  Jak sama nazwa wskazuje, Drzewo Genealogiczne II 2 to aplikacja przeznaczona do tworzenia bazy danych dotyczących rodziny. Wykonana została ona w ten sposób, aby nie mieli z jej obsługą problemów nawet ci użytkownicy, którzy mają dość nikłe pojęcie o komputerach.

 • Family Tree Builder

  Pobierz za darmo Family Tree Builder i stwórz swoje drzewo genealogiczne!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cooklet App 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie