Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinWorkBar 1.3

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Piotr Zagawa
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 594 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 216

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis WinWorkBar 1.3

WinWorkBar pomoże łatwo i w wygodny sposób zapisywać zadania do zrobienia oraz notatki. Notatki służą do szybkiego zapamiętania jakiejś informacji (np. tekstu z przeglądanej strony www, czy pomysłu). Zadania są natomiast rodzajem notatek, o których program przypomni w ustalonym terminie.

Zadania i notatki możesz przydzielać do różnych definiowalnych kategorii i potem łatwo je filtrować. O terminie wykonania zadania zostaniesz powiadomiony sympatycznym okienkiem i ustawionym dźwiękiem.
Po uruchomieniu programu, zobaczysz w formie raportu zestawienie zadań do wykonania i notatek na bieżący dzień, wyświetlonych w kolejności wykonania wg godziny. Stan każdej pozycji zadania opisany jest graficznie w wyjątkowo przyjazny i zrozumiały sposób.
Dodatkowo, możesz przeglądać zadania do wykonania na inny dzień przy użyciu kolorowego kalendarza. Czas oraz data są stale wyświetlane i dobrze widoczne.
Pozostałe funkcje programu, to: intuicyjne wyszukiwanie, eksport danych do formatu html i przeglądanie oraz drukowanie ich w przeglądarce, eksport i import danych w formacie XML, zaawansowane filtrowanie list, wyliczanie matematycznych wyrażeń w treści zadania/notatki, automatyczne chowanie/pokazywanie głównego okna, obsługa podstawowych funkcji klawiszami HotKey bez użycia myszy i wiele innych.

Podobne Organizery osobiste

 • ePrzypominacz

  ePrzypominacz jest programem, który z pewnością ułatwi życie wielu z nas. Aplikacja ta ma za zadanie przypominać nam o ważnych datach. Bez względu na to czy jest to termin spotkania biznesowego czy obiadu z rodziną program nie da nam o tym zapomnieć.

 • Draco Organizer Professional

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • Desktop Notes

  Zalety programu Desktop Notes doceni z pewnością każdy komu kiedykolwiek zdarzyło się o czymś zapomnieć.

 • Katalog kontaktów

  Katalog kontaktów jest aplikacją służącą do tworzenia i zarządzania własną bazą kontaktów. By ułatwić użytkownikowi późniejsze wyszukiwanie osób dane osobowe zostały podzielone na szereg kategorii

 • NotesManager 3

  NotesManager 3 to polski, w pełni darmowy program, który dzięki zaimplementowanym funkcjonalnością pozwoli użytkownikowi na zarządzenia posiadanymi danymi oraz czasem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinWorkBar 1.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie