Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinWorkBar 1.3

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Piotr Zagawa
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 594 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 215

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis WinWorkBar 1.3

WinWorkBar pomoże łatwo i w wygodny sposób zapisywać zadania do zrobienia oraz notatki. Notatki służą do szybkiego zapamiętania jakiejś informacji (np. tekstu z przeglądanej strony www, czy pomysłu). Zadania są natomiast rodzajem notatek, o których program przypomni w ustalonym terminie.

Zadania i notatki możesz przydzielać do różnych definiowalnych kategorii i potem łatwo je filtrować. O terminie wykonania zadania zostaniesz powiadomiony sympatycznym okienkiem i ustawionym dźwiękiem.
Po uruchomieniu programu, zobaczysz w formie raportu zestawienie zadań do wykonania i notatek na bieżący dzień, wyświetlonych w kolejności wykonania wg godziny. Stan każdej pozycji zadania opisany jest graficznie w wyjątkowo przyjazny i zrozumiały sposób.
Dodatkowo, możesz przeglądać zadania do wykonania na inny dzień przy użyciu kolorowego kalendarza. Czas oraz data są stale wyświetlane i dobrze widoczne.
Pozostałe funkcje programu, to: intuicyjne wyszukiwanie, eksport danych do formatu html i przeglądanie oraz drukowanie ich w przeglądarce, eksport i import danych w formacie XML, zaawansowane filtrowanie list, wyliczanie matematycznych wyrażeń w treści zadania/notatki, automatyczne chowanie/pokazywanie głównego okna, obsługa podstawowych funkcji klawiszami HotKey bez użycia myszy i wiele innych.

Podobne Organizery osobiste

 • Imienniczek

  Jeżeli nader często zdarza Wam się zapomnieć o imieninach najbliższych Wam osób lub po prostu nie macie gdzie zapisywać tych wszystkich dat to warto zwrócić uwagę na niewielką aplikację o nazwie Imienniczek 2.0.

 • GnuCash

  GnuCash służy do zarządzania finansami. Nadaje się zarówno do wykorzystania w domu jak i w niewielkiej firmie. Wyświetlanie danych w formie drzewka sprawia, że praca w programie jest łatwa i szybka.

 • Katalog kontaktów

  Katalog kontaktów jest aplikacją służącą do tworzenia i zarządzania własną bazą kontaktów. By ułatwić użytkownikowi późniejsze wyszukiwanie osób dane osobowe zostały podzielone na szereg kategorii

 • Organizer ucznia

  Organizer ucznia to prosty w obsłudze program, który przyda się każdemu uczniowi i studentowi. W znacznym stopniu ułatwi on bowiem przechowywanie informacji dotyczących naszej edukacji.

 • Finanse domowe

  Finanse domowe to niezwykle prosta w obsłudze ale też jednocześnie oferująca ogrom przydatnych funkcji aplikacja służąca do zarządzania domowymi finansami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinWorkBar 1.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie