Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ToDoList 6

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: AbstractSpoon
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 1,9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 81

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ToDoList 6

Tym razem coś dla wiecznie niezorganizowanych. Jeśli cały czas zapominacie, co mieliście zrobić to program ToDoList jest dla Was idealnym rozwiązaniem. ToDoList to niewielka ale przy tym niezwykle funkcjonalna aplikacja, z pomocą której sprawnie zorganizujemy swój czas. To przede wszystkim ze wzgledu na możliwość tworzenia list zadań, gdzie dodatkowo możemy zapisać ile czasu mamy zamiar spędzić nad daną czynnością, a w trakcie zapisywać protentowy poziom zakończenia projektu. Nie zabraknie także możliwości oznaczania i katalogowania grupy zadań, co wprowadzi porządek do nieco większych list.


ToDoList umożliwia też wysyłanie planów pocztą elektroniczną, ustawianie przypomnień czy dzielenie zadań na mniejsze.
Ponadto ToDoList może importować zadania stworzone przez popularnego klienta poczty elektronicznej - Microsoft Outlook.

Podobne Organizery osobiste

 • EssentialPIM Free

  EssentialPIM to seria udanych aplikacji, które za zadanie mają pomóc każdemu w prawidłowym rozplanowaniu czasu. Innymi słowy jest to organizer osobisty z kontem pocztowym, dzięki któremu możemy mieć pewność, że o niczym nie zapomnimy i niczego nie przeoczymy.

 • Kalendarzyk

  Kalendarzyk 5.9 to aplikacja przeznaczona tylko i wyłącznie dla użytkowniczek komputera. Dlaczego? Została ona stworzona po to, aby pomóc każdej pani w dbaniu o kondycję ciała. Ten program pozwala na wyliczenie takich rzecz jak ilości dni płodnych...

 • ePrzypominacz

  ePrzypominacz jest programem, który z pewnością ułatwi życie wielu z nas. Aplikacja ta ma za zadanie przypominać nam o ważnych datach. Bez względu na to czy jest to termin spotkania biznesowego czy obiadu z rodziną program nie da nam o tym zapomnieć.

 • GnuCash

  GnuCash służy do zarządzania finansami. Nadaje się zarówno do wykorzystania w domu jak i w niewielkiej firmie. Wyświetlanie danych w formie drzewka sprawia, że praca w programie jest łatwa i szybka.

 • Wunderlist

  Bardzo uniwersalna i multiplatformowa platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań, z możliwością zarządzania za pośrednictwem przeglądarki internetowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ToDoList 6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie