Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Supełek NxG 1.80

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Cream Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 3.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 418

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Supełek NxG 1.80

Supełek skonstruowany został z myślą o osobach, które mają problem ze spamiętaniem ważnych terminów i zdarzeń. Supełek zapamięta je i przypomni w odpowiednich momentach. Za pomocą wbudowanych zadań aplikacja pozwala automatycznie uruchamiać programy, strony WWW czy otwierać dokumenty.


Program pozwala również tworzyć i przyklejać do pulpitu Windows podręczne notatki w dowolnej formie i o wyglądzie. Zapomnij o żółtych karteczkach!
Supełek pozwala również na automatyczne ustawianie czasu i daty komputera do serwera czasu, który sam możesz wybrać. Supełek sprawdzi również dla Ciebie, czy na Twoim koncie pocztowym nie czeka jakąś nieodebrana poczta. Wbudowany filtr antyspamowy pozwoli natomiast szybko oddzielić niechciane wiadomości od tych, które chcesz odebrać.
Wbudowana w najnowszego Supełka funkcja Gadającego zegara powoduje, że o określonych porach Supełek przemawia ludzkim głosem! Możesz oczywiście ustawić własne, nawet do 96 dźwięków, dla różnych pór dnia.

Podobne Organizery osobiste

 • GnuCash

  GnuCash służy do zarządzania finansami. Nadaje się zarówno do wykorzystania w domu jak i w niewielkiej firmie. Wyświetlanie danych w formie drzewka sprawia, że praca w programie jest łatwa i szybka.

 • ePrzypominacz

  ePrzypominacz jest programem, który z pewnością ułatwi życie wielu z nas. Aplikacja ta ma za zadanie przypominać nam o ważnych datach. Bez względu na to czy jest to termin spotkania biznesowego czy obiadu z rodziną program nie da nam o tym zapomnieć.

 • Imienniczek

  Jeżeli nader często zdarza Wam się zapomnieć o imieninach najbliższych Wam osób lub po prostu nie macie gdzie zapisywać tych wszystkich dat to warto zwrócić uwagę na niewielką aplikację o nazwie Imienniczek 2.0.

 • Desktop Notes

  Zalety programu Desktop Notes doceni z pewnością każdy komu kiedykolwiek zdarzyło się o czymś zapomnieć.

 • Wunderlist

  Bardzo uniwersalna i multiplatformowa platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań, z możliwością zarządzania za pośrednictwem przeglądarki internetowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Supełek NxG 1.80Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie