Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Student Notebook 2.0

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Rafał Bereski
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.02.2014
Rozmiar: 4.9 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 85

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Student Notebook 2.0

Student Notebook w wersji 2.0 to program stworzony przede wszystkim z myślą o uczniach i studentach. Całość jest niezwykle prosta w obsłudze i nie zajmuje wiele miejsca na dysku naszego komputera. Aplikacja może stać się niezwykle przydatna, dzięki funkcją które oferuje. Wśród nich znajdziemy bowiem szczegółowy plan lekcji/zajęć, który w szybki sposób możemy wydrukować, listę wszystkich przedmiotów oraz możliwość dodawania ocen i terminarz powiązany z kalendarzem.

Tutaj mamy możliwość zaznaczania ważnych wydarzeń (klasówki, kolokwia, egzaminy, ważne prace domowe, itd). Co więcej, prezentowany program pozwoli w szybki sposób wyliczyć średnią ocen semestralną lub całoroczną. Jeśli okaże się, że jesteśmy zagrożeni z któregoś z przedmiotów, Student Notebook od razu nas o tym poinformuje. Nie zabrakło tutaj także funkcji generowania różnego rodzaju raportów. Całość dodatkowo możemy odpowiednio spersonalizować i tym samym dostosować do własnego trybu nauki czy profilu naszej szkoły/uczelni.

Podobne Organizery osobiste

 • ToDoList

  Pobierz za darmo ToDoList i sprawie zarządzaj swoim czasem!

 • Draco Organizer

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • Katalog kontaktów

  Katalog kontaktów jest aplikacją służącą do tworzenia i zarządzania własną bazą kontaktów. By ułatwić użytkownikowi późniejsze wyszukiwanie osób dane osobowe zostały podzielone na szereg kategorii

 • Wunderlist

  Bardzo uniwersalna i multiplatformowa platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań, z możliwością zarządzania za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

 • GNUTU

  GNUTU, gdzie dwie ostatnie litery są skrótem od Terminarza Ucznia to całkowicie darmowy i przede wszystkim prosty w obsłudze program, który stworzony został o z myślą o uczniach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Student Notebook 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie