Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Student Notebook 2.0

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Rafał Bereski
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.02.2014
Rozmiar: 4.9 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 93

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Student Notebook 2.0

Student Notebook w wersji 2.0 to program stworzony przede wszystkim z myślą o uczniach i studentach. Całość jest niezwykle prosta w obsłudze i nie zajmuje wiele miejsca na dysku naszego komputera. Aplikacja może stać się niezwykle przydatna, dzięki funkcją które oferuje. Wśród nich znajdziemy bowiem szczegółowy plan lekcji/zajęć, który w szybki sposób możemy wydrukować, listę wszystkich przedmiotów oraz możliwość dodawania ocen i terminarz powiązany z kalendarzem.

Tutaj mamy możliwość zaznaczania ważnych wydarzeń (klasówki, kolokwia, egzaminy, ważne prace domowe, itd). Co więcej, prezentowany program pozwoli w szybki sposób wyliczyć średnią ocen semestralną lub całoroczną. Jeśli okaże się, że jesteśmy zagrożeni z któregoś z przedmiotów, Student Notebook od razu nas o tym poinformuje. Nie zabrakło tutaj także funkcji generowania różnego rodzaju raportów. Całość dodatkowo możemy odpowiednio spersonalizować i tym samym dostosować do własnego trybu nauki czy profilu naszej szkoły/uczelni.

Podobne Organizery osobiste

 • GnuCash

  GnuCash służy do zarządzania finansami. Nadaje się zarówno do wykorzystania w domu jak i w niewielkiej firmie. Wyświetlanie danych w formie drzewka sprawia, że praca w programie jest łatwa i szybka.

 • ePrzypominacz

  ePrzypominacz jest programem, który z pewnością ułatwi życie wielu z nas. Aplikacja ta ma za zadanie przypominać nam o ważnych datach. Bez względu na to czy jest to termin spotkania biznesowego czy obiadu z rodziną program nie da nam o tym zapomnieć.

 • Kalendarzyk

  Kalendarzyk 5.9 to aplikacja przeznaczona tylko i wyłącznie dla użytkowniczek komputera. Dlaczego? Została ona stworzona po to, aby pomóc każdej pani w dbaniu o kondycję ciała. Ten program pozwala na wyliczenie takich rzecz jak ilości dni płodnych...

 • Asystent PIM

  Dostępny po polsku Asystent PIM 2011 11.5.27(Personal Information Management) jest programem dla wszystkich użytkowników komputerów domowych.

 • ToDoList

  Pobierz za darmo ToDoList i sprawie zarządzaj swoim czasem!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Student Notebook 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie