Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Skarbnik 4 - Twój budżet domowy

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: InsERT Sp. z o.o.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 20,5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 3627

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Skarbnik 4 - Twój budżet domowy

Skarbnik 4 jest aplikacja wspomagającą zarządzanie osobistymi finansami. Pozwala rejestrować i przetwarzać operacje finansowe. Program jest prosty w obsłudze i posiada intuicyjny interfejs.

Na stronie głównej Skarbnika znajdują się informacje o stanie rachunków użytkownika. System został wyposażony w moduł terminarza, który pozwala odnotowywać nie tylko transakcje finansowe, ale również sporządzać drobne notatki.  
Skarbnik pomaga kontrolować konta w złotówkach oraz innych walutach, rachunki ROR, karty kredytowe, kredyty, lokaty, a także i inne inwestycje.
Program pozwala na pogrupowanie wydatków w kategorie i określanie dla nich limitów; automatyczne aktualizowanie kursów walut i walorów inwestycyjnych przez Internet; tworzenie transakcji szablonowych, które mogą być przydatne przy dokonywaniu cyklicznych operacji (np. zapłata za gaz); drukowanie poleceń przelewu i wpłaty na formularzach odpowiadających standardom bankowym; ustalanie planu spłaty kredytu i odsetek od kwoty lokaty, a także na import wyciągów bankowych w formacie OFX 1.0.2.

Podobne Organizery osobiste

 • Katalog kontaktów

  Katalog kontaktów jest aplikacją służącą do tworzenia i zarządzania własną bazą kontaktów. By ułatwić użytkownikowi późniejsze wyszukiwanie osób dane osobowe zostały podzielone na szereg kategorii

 • Finanse domowe

  Finanse domowe to niezwykle prosta w obsłudze ale też jednocześnie oferująca ogrom przydatnych funkcji aplikacja służąca do zarządzania domowymi finansami.

 • Marinius - Dzienniczek Ucznia

  Papierowe dzienniczki ucznia powoli odchodzą do lamusa. W dobie cyfryzacji coraz popularniejsze stają się te wirtualne. Wśród nich warto wyróżnić darmową aplikację o nazwie Marinius - Dzienniczek Ucznia.

 • Kalendarzyk

  Kalendarzyk 5.9 to aplikacja przeznaczona tylko i wyłącznie dla użytkowniczek komputera. Dlaczego? Została ona stworzona po to, aby pomóc każdej pani w dbaniu o kondycję ciała. Ten program pozwala na wyliczenie takich rzecz jak ilości dni płodnych...

 • ePrzypominacz

  ePrzypominacz jest programem, który z pewnością ułatwi życie wielu z nas. Aplikacja ta ma za zadanie przypominać nam o ważnych datach. Bez względu na to czy jest to termin spotkania biznesowego czy obiadu z rodziną program nie da nam o tym zapomnieć.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Skarbnik 4 - Twój budżet domowyAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie