Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PROCENT 1.0.0.60

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: SkyNet.com s.c
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 650

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis PROCENT 1.0.0.60

Procent - Organizer finansowy jest nowoczesną aplikacją służącą do zarządzania własnymi finansami.

Pozwala na rejestrowanie bieżących wydatków i przychodów, analizowanie ich oraz sporządzanie odpowiednich raportów i wykresów.

Jednocześnie dokonuje rejestracji wszystkich operacji na bankowych kontach osobistych.
Posiada funkcje automatycznego naliczania odsetek od depozytów i kredytów.
Pozwala na budżetowanie bieżących, przyszłych wydatków i wpływów pieniężnych.
Dodatkowo wyposażony jest w praktyczny kalendarz pomagający zorganizować użytkownikowi niezliczoną ilość zajęć dziennych, jednorazowych i cyklicznych.
Funkcja "przypominacza" niezbędna jest dla roztargnionych użytkowników, mających tendencję do zapominania.
Program wyposażony został w szereg kalkulatorów, pozwalających na dokonywanie nawet najbardziej skomplikowanych obliczeń finansowych w nieskomplikowany sposób.
Umożliwia ponadto szybkie uzyskanie podstawowych informacji o kursach walut za pomocą połączenia internetowego.
Program napisany został z myślą o niefinansistach i w bardzo prosty sposób pozwala na "opanowanie" własnego budżetu domowego.

Podobne Organizery osobiste

 • GNUTU

  GNUTU, gdzie dwie ostatnie litery są skrótem od Terminarza Ucznia to całkowicie darmowy i przede wszystkim prosty w obsłudze program, który stworzony został o z myślą o uczniach.

 • Draco Organizer Professional

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • ePrzypominacz

  ePrzypominacz jest programem, który z pewnością ułatwi życie wielu z nas. Aplikacja ta ma za zadanie przypominać nam o ważnych datach. Bez względu na to czy jest to termin spotkania biznesowego czy obiadu z rodziną program nie da nam o tym zapomnieć.

 • Draco Organizer

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • Asystent PIM

  Dostępny po polsku Asystent PIM 2011 11.5.27(Personal Information Management) jest programem dla wszystkich użytkowników komputerów domowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PROCENT 1.0.0.60Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie