Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PINs 4.50.0.86

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Mirek Wojtowicz
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 690 KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 215

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis PINs 4.50.0.86

PINs jest programem do przechowywania haseł, numerów PIN itp. Dane zabezpieczone są kodowaniem za pomocą 448 bitowego algorytmu Blowfish.


Program może zostać uruchomiony z dowolnego nośnika przenośnego.
Program posiada wielojęzyczny interfejs. Wśród licznych opcji pozwala na generowanie losowych haseł, kopiowanie hasła do schowka, tworzenie profili.

Podobne Organizery osobiste

 • Draco Organizer Professional

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • Organizer ucznia

  Organizer ucznia to prosty w obsłudze program, który przyda się każdemu uczniowi i studentowi. W znacznym stopniu ułatwi on bowiem przechowywanie informacji dotyczących naszej edukacji.

 • ToDoList

  Pobierz za darmo ToDoList i sprawie zarządzaj swoim czasem!

 • Kalendarzyk

  Kalendarzyk 5.9 to aplikacja przeznaczona tylko i wyłącznie dla użytkowniczek komputera. Dlaczego? Została ona stworzona po to, aby pomóc każdej pani w dbaniu o kondycję ciała. Ten program pozwala na wyliczenie takich rzecz jak ilości dni płodnych...

 • Imienniczek

  Jeżeli nader często zdarza Wam się zapomnieć o imieninach najbliższych Wam osób lub po prostu nie macie gdzie zapisywać tych wszystkich dat to warto zwrócić uwagę na niewielką aplikację o nazwie Imienniczek 2.0.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PINs 4.50.0.86Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie