Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Outlook on the Desktop 2.0

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Michael Scrivo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 624 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 696

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Outlook on the Desktop 2.0

Outlook on the Desktop jest bezpłatną aplikacją pomagającą w efektywniejszym wykorzystaniu Microsoft Outlook Calendar.

Oprogramowanie umożliwia uruchomienie kalendarza jako półprzeźroczystego okna na pulpicie. Pozwala to zaoszczędzić czas potrzebny na każdorazowe otwieranie Microsoft Outlook Calendar.

Uwaga!
Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanego w systemie programu Microsoft Outlook w wersji co najmniej 2000, a także Microsoft .NET Framework 2.0.

Podobne Organizery osobiste

 • Draco Organizer

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • Finanse domowe

  Finanse domowe to niezwykle prosta w obsłudze ale też jednocześnie oferująca ogrom przydatnych funkcji aplikacja służąca do zarządzania domowymi finansami.

 • Asystent PIM

  Dostępny po polsku Asystent PIM 2011 11.5.27(Personal Information Management) jest programem dla wszystkich użytkowników komputerów domowych.

 • ePrzypominacz

  ePrzypominacz jest programem, który z pewnością ułatwi życie wielu z nas. Aplikacja ta ma za zadanie przypominać nam o ważnych datach. Bez względu na to czy jest to termin spotkania biznesowego czy obiadu z rodziną program nie da nam o tym zapomnieć.

 • Desktop Notes

  Zalety programu Desktop Notes doceni z pewnością każdy komu kiedykolwiek zdarzyło się o czymś zapomnieć.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Outlook on the Desktop 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie