Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Organizer ucznia 1.0

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Michał Dądela
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.02.2014
Rozmiar: 1.0 MB
System operacyjny: Windows ME, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 124

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Organizer ucznia 1.0

Organizer ucznia to prosty w obsłudze program, który przyda się każdemu uczniowi i studentowi. W znacznym stopniu ułatwi on bowiem przechowywanie informacji dotyczących naszej edukacji. Nie zabraknie tutaj takich narzędzi jak:
- plan lekcji,
- terminarz z przypomnieniami,
- zadania domowe,
- statystyki.

Warto dodać, że w przeciwieństwie do wielu podobnych programów, oferowanych przez konkurencję mamy tutaj możliwość definiowania ocen ze znakami + oraz - oraz nadawania im tzw. priorytetów w przypadku ocen za konkretne zadania/klasówki. Organizer ucznia bez problemu wyliczy także średnią ocen zarówno semestralną, jak i całoroczną. Wspomniany wcześniej organizer nie pozwoli zaś zapomnieć o ważnej pracy domowej, czy o terminie zbliżającej się klasówki. Co ważne, aplikacja oferuje możliwość obsługi wielu kont, które dodatkowo zabezpieczone są hasłem. Dzięki temu na jednym komputerze swój organizer może prowadzić nawet kilkoro uczniów. Organizer ucznia w łatwy sposób możemy spersonalizować, dzięki czemu daje się on odpowiednio przystosować do rodzaju naszych zajęć oraz profilu szkoły.

Podobne Organizery osobiste

 • Draco Organizer

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • Finanse domowe

  Finanse domowe to niezwykle prosta w obsłudze ale też jednocześnie oferująca ogrom przydatnych funkcji aplikacja służąca do zarządzania domowymi finansami.

 • GnuCash

  GnuCash służy do zarządzania finansami. Nadaje się zarówno do wykorzystania w domu jak i w niewielkiej firmie. Wyświetlanie danych w formie drzewka sprawia, że praca w programie jest łatwa i szybka.

 • Draco Organizer Professional

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • Marinius - Dzienniczek Ucznia

  Papierowe dzienniczki ucznia powoli odchodzą do lamusa. W dobie cyfryzacji coraz popularniejsze stają się te wirtualne. Wśród nich warto wyróżnić darmową aplikację o nazwie Marinius - Dzienniczek Ucznia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Organizer ucznia 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie