Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

OpenRemind 1.0.1 Build 1

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: ITOpen.eu SOFTWARE
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 2.02 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 279

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis OpenRemind 1.0.1 Build 1

OpenRemind to program typu PIM. Przechowuje informacje w elektronicznej formie. Przypomina o Zadaniach, wysyła emaile do klientów. Wszystkie Terminy, Zadania, Notatki oraz Kontakty przechowane zostają w szybko dostępnej formie.

Aplikacja składa się z modułów: zadania, baza adresowa, notatnik, newsletter, sprawdzanie wiadomości e-mail.
Program przypomina o Zadaniach w podanym przez nas terminie, umożliwia tworzenie Zadań cyklicznych, dodanie dowolnego pliku (dokumentu) do Zadania, a także uruchomienie programu czy wyłączenie komputera w dowolnym czasie. Zadania przedstawiane są w formie czytelnego harmonogramu dnia oraz listy z możliwością ich wyszukiwania oraz sortowania.
Zadanie może także polegać na wykonaniu przez program takich czynności jak np. wysłanie listów email nawet do kilkuset odbiorców umieszczonych w Bazie adresowej.
Baza adresowa umożliwia czytelne katalogowanie wszelkich danych osobowych firm oraz osób prywatnych. Poszczególne rekordy bazy można definiować samodzielnie dostosowując je do indywidualnych potrzeb. Zawiera także intuicyjny system sortowania i wyszukiwania kontaktów.
Notatnik umożliwia zapis dowolnych informacji z jednoczesnym powiązaniem ich z kontaktami bazy adresowej. Poszczególne rekordy można definiować samodzielnie dostosowując je do indywidualnych potrzeb. Zawiera także intuicyjny system sortowania i wyszukiwania Notatek.
Newsletter umożliwia wysyłanie wiadomości e-mail do jednego, kilkunastu, a nawet kilkuset odbiorców na raz. Ponadto po dodaniu go do Zadania, procedura wysyłki może odbywać się samoczynnie w dowolnym, cyklicznym terminie. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, Newsletter programu Open Reminder może stanowić skuteczne narzędzie reklamowe i informacyjne dla naszych nowych i stałych kontrahentów.
Funkcja sprawdzania wiadomości e-mail polega na poinformowaniu Użytkownika o tym, czy w jego skrzynkach pocztowych znajdują się wiadomości. Program podaje także dane o ilości wiadomości e-mail na danym koncie.

Podobne Organizery osobiste

 • Finanse domowe

  Finanse domowe to niezwykle prosta w obsłudze ale też jednocześnie oferująca ogrom przydatnych funkcji aplikacja służąca do zarządzania domowymi finansami.

 • GnuCash

  GnuCash służy do zarządzania finansami. Nadaje się zarówno do wykorzystania w domu jak i w niewielkiej firmie. Wyświetlanie danych w formie drzewka sprawia, że praca w programie jest łatwa i szybka.

 • Draco Organizer

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • Draco Organizer Professional

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • GNUTU

  GNUTU, gdzie dwie ostatnie litery są skrótem od Terminarza Ucznia to całkowicie darmowy i przede wszystkim prosty w obsłudze program, który stworzony został o z myślą o uczniach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: OpenRemind 1.0.1 Build 1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie