Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Open Contacts 6.1.7.772

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Fonlow IT
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 5.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 786

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Open Contacts 6.1.7.772

Open Contacts służy do przechowywania i zarządzania kontaktami. Aplikacja pozwala na eksport danych do formatów EXcel, CSV, XML oraz vCard. Import możliwy jest do do formatów Outlook Express, MS Outlook, LIDF, CSV, Eudora, Netscape/Mozilla/Portable Thunderbird.

Do wprowadzonych  kontaktów można dodawać zdjęcia, łączyć je w grupy, przemieszczać według dowolnych kryteriów. Program został wyposażony w możliwość lokalizacji danego kontaktu przy użyciu Google Maps. Aplikacja pozwala na połączenie kontaktów z telefonem firmowym, Skype lub klientem poczty, a także na prowadzenie bazy kontaktów w połączeniu z siecią LAN.

Podobne Organizery osobiste

 • ToDoList

  Pobierz za darmo ToDoList i sprawie zarządzaj swoim czasem!

 • GNUTU

  GNUTU, gdzie dwie ostatnie litery są skrótem od Terminarza Ucznia to całkowicie darmowy i przede wszystkim prosty w obsłudze program, który stworzony został o z myślą o uczniach.

 • GnuCash

  GnuCash służy do zarządzania finansami. Nadaje się zarówno do wykorzystania w domu jak i w niewielkiej firmie. Wyświetlanie danych w formie drzewka sprawia, że praca w programie jest łatwa i szybka.

 • Katalog kontaktów

  Katalog kontaktów jest aplikacją służącą do tworzenia i zarządzania własną bazą kontaktów. By ułatwić użytkownikowi późniejsze wyszukiwanie osób dane osobowe zostały podzielone na szereg kategorii

 • Imienniczek

  Jeżeli nader często zdarza Wam się zapomnieć o imieninach najbliższych Wam osób lub po prostu nie macie gdzie zapisywać tych wszystkich dat to warto zwrócić uwagę na niewielką aplikację o nazwie Imienniczek 2.0.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Open Contacts 6.1.7.772Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie