Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Notatnik Wędkarski 3.01

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: USKOM
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.04.2010
Data modyfikacji: 03.01.2012
Rozmiar: 15,59 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 455

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Notatnik Wędkarski 3.01

Notatnik Wędkarski 3.01 to program do zapisywania notatek z wypraw wędkarskich i połowów. Program pozwala zapisywać informacje ogólne (miejsce i wyniki połowu) lub dokładne (godziny połowu, metoda połowu, przynęty, zanęty, warunki pogodowe, ocena brań). Program automatycznie zapisuje datę połowu i fazy księżyca. W przypadku podania godziny połowu czy oceny, program sam określa długość czasu spędzonego nad wodą oraz wyliczy statystykę brań. Notatnik Wędkarski pozwala do każdego wpisu dodać maksymalnie 11 zdjęć w formacie JPG. Pobierz Notatnik Wędkarski za free klikając zielony przycisk pod tekstem.

W programie Notatnik Wędkarski nie mogło zabraknąć opisów gatunków ryb występujących w polskich wodach wraz z wymiarem i okresem ochronnym. Bardzo cenną sprawą jest udostępnienie pełnej treści regulaminu PZW. W dziale opisów ryb również można wprowadzać własne wpisy, miejsca i daty połowu wybranego gatunku. Do opisów każdego gatunku można dołączyć zdjęcia. Rekordy i zdjęcia można edytować i usuwać a do każdego rekordu można dodać dodatkowy opis. Przetestuj Notatnik Wędkarski – download jest darmowy.

Notatnik Wędkarski pozwala aktualizować regulamin wędkarski, opisy ryb, ich wymiar i okresy ochronne. Dla większości gatunków ryb można w przybliżony sposób określić wagę ryb na podstawie ich długości. Na koniec należy dodać, że jako program ojczystej produkcji, Notatnik Wędkarski po polsku działa w stu procentach. Wypróbuj Notatnik Wędkarski za darmo już teraz.

Uwaga!
Aby używać zdjęć wypraw i rekordów oraz określać wagę ryb na podstawie długości należy wykonać następujące czynności: w trzeciej zakładce formatki RYBY I REKORDOWE POŁOWY nacisnąć komendy "Dodaj nowe pola do formularza WYPRAWY", "Dodaj nowe pola do formularza RYBY" oraz "Dodaj nową tablicę przeliczającą kg<-->cm".

Licencja
Licencja, na jakiej dostępny jest Notatnik Wędkarski to freeware. Dlatego więc nie zapłacisz ani grosza za pełną wersje programu Notatnik Wędkarski – pobierz i wypróbuj.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne kompatybilne z Notatnik Wędkarski: XP, Vista, 95, 98, ME, NT i 2000. Producent nie potwierdził oficjalnie kompatybilności aplikacji Notatnik Wędkarski z Windows 7. Nie ma również wersji Notatnik Wędkarski na Linux i Mac OSX.

Pobierz Notatnik Wędkarski z menu pl i stwórz efektowne opisy swoich wypraw wędkarskich.

Podobne Organizery osobiste

 • GnuCash

  GnuCash służy do zarządzania finansami. Nadaje się zarówno do wykorzystania w domu jak i w niewielkiej firmie. Wyświetlanie danych w formie drzewka sprawia, że praca w programie jest łatwa i szybka.

 • ToDoList

  Pobierz za darmo ToDoList i sprawie zarządzaj swoim czasem!

 • Wunderlist

  Bardzo uniwersalna i multiplatformowa platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań, z możliwością zarządzania za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

 • NotesManager 3

  NotesManager 3 to polski, w pełni darmowy program, który dzięki zaimplementowanym funkcjonalnością pozwoli użytkownikowi na zarządzenia posiadanymi danymi oraz czasem.

 • Draco Organizer

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Notatnik Wędkarski 3.01Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie