Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Microsoft Money Plus Home & Business 17.0.150.727

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 35 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 728

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Microsoft Money Plus Home & Business 17.0.150.727

Microsoft Money służy do zarządzania finansami zarówno domowymi jak i w firmie. Aplikacja została zintegrowana z rachunkami bankowymi, co znacznie ułatwia pracę z programem.

Microsoft Money pozwala zarządzać rachunkami, kontrolować przychody i wydatki przez ich grupowanie. Możliwie jest także tworzenie zestawień i wykresów.  Program dostępny jest w kilku odmianach (Money Plus Home & Business, Money Plus Deluxe, Money Essentials).

Uwaga!
Aplikacja pozwala na integrację jedynie z wybranymi bankami dostępnymi na specjalnie przygotowanej liście. Program działa interaktywnie i wymaga ciągłego dostępu do internetu. Wersja testowa pozwala na 60 dni darmowego użytkowania.


Podobne Organizery osobiste

 • Organizer ucznia

  Organizer ucznia to prosty w obsłudze program, który przyda się każdemu uczniowi i studentowi. W znacznym stopniu ułatwi on bowiem przechowywanie informacji dotyczących naszej edukacji.

 • ePrzypominacz

  ePrzypominacz jest programem, który z pewnością ułatwi życie wielu z nas. Aplikacja ta ma za zadanie przypominać nam o ważnych datach. Bez względu na to czy jest to termin spotkania biznesowego czy obiadu z rodziną program nie da nam o tym zapomnieć.

 • Asystent PIM

  Dostępny po polsku Asystent PIM 2011 11.5.27(Personal Information Management) jest programem dla wszystkich użytkowników komputerów domowych.

 • Katalog kontaktów

  Katalog kontaktów jest aplikacją służącą do tworzenia i zarządzania własną bazą kontaktów. By ułatwić użytkownikowi późniejsze wyszukiwanie osób dane osobowe zostały podzielone na szereg kategorii

 • GnuCash

  GnuCash służy do zarządzania finansami. Nadaje się zarówno do wykorzystania w domu jak i w niewielkiej firmie. Wyświetlanie danych w formie drzewka sprawia, że praca w programie jest łatwa i szybka.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Microsoft Money Plus Home & Business 17.0.150.727Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie