Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

mAsystent 2007.100 BetaPreview 3

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: P. Rusiecki
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 18,2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 320

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis mAsystent 2007.100 BetaPreview 3

mAsystent to aplikacja będąca połączeniem programu typu PIM (ang. Personal Information Manager) z oprogramowaniem do zarządzania relacjami z klientami czyli CRM (ang. Customer Relationship Management). Cechuje się przy tym prostotą obsługi i wysoką funkcjonalnością.

Wprowadzane do programu dane dzielą się na dwie kategorie: DANE PRYWATNE, dostępne wyłącznie użytkownikowi korzystającemu z programu mAsystent na swoim komputerze. Są one przechowywane w postaci zaszyfrowanej na dysku komputera, na którym zainstalowano program. DANE SŁUŻBOWE, inaczej wspólne lub firmowe przechowywane w postaci zaszyfrowanej dostępne są innym osobom w sieci LAN.
mAsystent dzieli się na moduły: plan dnia, grafik tygodniowy, tabela terminów, zadania prywatne, skarbiec, rocznice, notatki, adresy internetowe, kalendarze, kontakty prywatne, kontakty biznesowe i inne.

Podobne Organizery osobiste

 • EssentialPIM Free

  EssentialPIM to seria udanych aplikacji, które za zadanie mają pomóc każdemu w prawidłowym rozplanowaniu czasu. Innymi słowy jest to organizer osobisty z kontem pocztowym, dzięki któremu możemy mieć pewność, że o niczym nie zapomnimy i niczego nie przeoczymy.

 • Katalog kontaktów

  Katalog kontaktów jest aplikacją służącą do tworzenia i zarządzania własną bazą kontaktów. By ułatwić użytkownikowi późniejsze wyszukiwanie osób dane osobowe zostały podzielone na szereg kategorii

 • Asystent PIM

  Dostępny po polsku Asystent PIM 2011 11.5.27(Personal Information Management) jest programem dla wszystkich użytkowników komputerów domowych.

 • Wunderlist

  Bardzo uniwersalna i multiplatformowa platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań, z możliwością zarządzania za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

 • GNUTU

  GNUTU, gdzie dwie ostatnie litery są skrótem od Terminarza Ucznia to całkowicie darmowy i przede wszystkim prosty w obsłudze program, który stworzony został o z myślą o uczniach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: mAsystent 2007.100 BetaPreview 3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie