Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

mAsystent 2007.100 BetaPreview 3

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: P. Rusiecki
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 18,2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 322

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis mAsystent 2007.100 BetaPreview 3

mAsystent to aplikacja będąca połączeniem programu typu PIM (ang. Personal Information Manager) z oprogramowaniem do zarządzania relacjami z klientami czyli CRM (ang. Customer Relationship Management). Cechuje się przy tym prostotą obsługi i wysoką funkcjonalnością.

Wprowadzane do programu dane dzielą się na dwie kategorie: DANE PRYWATNE, dostępne wyłącznie użytkownikowi korzystającemu z programu mAsystent na swoim komputerze. Są one przechowywane w postaci zaszyfrowanej na dysku komputera, na którym zainstalowano program. DANE SŁUŻBOWE, inaczej wspólne lub firmowe przechowywane w postaci zaszyfrowanej dostępne są innym osobom w sieci LAN.
mAsystent dzieli się na moduły: plan dnia, grafik tygodniowy, tabela terminów, zadania prywatne, skarbiec, rocznice, notatki, adresy internetowe, kalendarze, kontakty prywatne, kontakty biznesowe i inne.

Podobne Organizery osobiste

 • ePrzypominacz

  ePrzypominacz jest programem, który z pewnością ułatwi życie wielu z nas. Aplikacja ta ma za zadanie przypominać nam o ważnych datach. Bez względu na to czy jest to termin spotkania biznesowego czy obiadu z rodziną program nie da nam o tym zapomnieć.

 • Draco Organizer

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • Marinius - Dzienniczek Ucznia

  Papierowe dzienniczki ucznia powoli odchodzą do lamusa. W dobie cyfryzacji coraz popularniejsze stają się te wirtualne. Wśród nich warto wyróżnić darmową aplikację o nazwie Marinius - Dzienniczek Ucznia.

 • GNUTU

  GNUTU, gdzie dwie ostatnie litery są skrótem od Terminarza Ucznia to całkowicie darmowy i przede wszystkim prosty w obsłudze program, który stworzony został o z myślą o uczniach.

 • Kalendarzyk

  Kalendarzyk 5.9 to aplikacja przeznaczona tylko i wyłącznie dla użytkowniczek komputera. Dlaczego? Została ona stworzona po to, aby pomóc każdej pani w dbaniu o kondycję ciała. Ten program pozwala na wyliczenie takich rzecz jak ilości dni płodnych...


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: mAsystent 2007.100 BetaPreview 3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie