Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Marinius - Dzienniczek Ucznia 1.5

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Karol Wojtas
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.02.2014
Rozmiar: 0.5 MB
System operacyjny: Windows ME, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 90

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Marinius - Dzienniczek Ucznia 1.5

Papierowe dzienniczki ucznia powoli odchodzą do lamusa. W dobie cyfryzacji coraz popularniejsze stają się te wirtualne. Wśród nich warto wyróżnić darmową aplikację o nazwie Marinius - Dzienniczek Ucznia. Jest to prosty program, który może stać się pomocny każdemu uczniowi. Jak sama nazwa wskazuje jest to wirtualna wersja tradycyjnego dzienniczka ucznia, która wzbogacona została o kilka dodatkowych, przydatnych funkcjonalności. Samo wprowadzanie ocen jest niezwykle proste i intuicyjne.

Co więcej, po wybraniu odpowiedniej opcji automatycznie zostanie obliczona średnia arytmetyczna z danego przedmiotu oraz, jeśli zechcemy, średnia ze wszystkich przedmiotów. W ten sposób bardzo łatwo skontrolujemy nasze osiągnięcia i będziemy mogli kontrolować nasze oceny. Nie zabrakło tutaj także możliwości wprowadzania ocen ze znakami + oraz -. Warto dodać, że Marinius - Dzienniczek Ucznia nie zajmuje przy tym wiele miejsca na dysku i bez problemu może być instalowany nawet na nieco starszych komputerach.

Podobne Organizery osobiste

 • Wunderlist

  Bardzo uniwersalna i multiplatformowa platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań, z możliwością zarządzania za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

 • Imienniczek

  Jeżeli nader często zdarza Wam się zapomnieć o imieninach najbliższych Wam osób lub po prostu nie macie gdzie zapisywać tych wszystkich dat to warto zwrócić uwagę na niewielką aplikację o nazwie Imienniczek 2.0.

 • Desktop Notes

  Zalety programu Desktop Notes doceni z pewnością każdy komu kiedykolwiek zdarzyło się o czymś zapomnieć.

 • Asystent PIM

  Dostępny po polsku Asystent PIM 2011 11.5.27(Personal Information Management) jest programem dla wszystkich użytkowników komputerów domowych.

 • Finanse domowe

  Finanse domowe to niezwykle prosta w obsłudze ale też jednocześnie oferująca ogrom przydatnych funkcji aplikacja służąca do zarządzania domowymi finansami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Marinius - Dzienniczek Ucznia 1.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie