Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Katalog kontaktów v2.4

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: VisualSOFT
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.08.2010
Rozmiar: 2.5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1082

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Katalog kontaktów v2.4

Katalog kontaktów jest aplikacją służącą do tworzenia i zarządzania własną bazą kontaktów. By ułatwić użytkownikowi późniejsze wyszukiwanie osób dane osobowe zostały podzielone na szereg kategorii. Wysokiej jakości oprawa graficzna i intuicyjna obsługa to to co wyróżnia program z rzeszy innych tego typu aplikacji.

W każdej chwili mamy możliwość wydrukowania naszych kontaktów w standardowej liście zawierającej podstawowe dane lub zdefiniowanej przez użytkownika, zawierającej wybrane elementy danych wybranej osoby. Eksportowanie danych do pliku umożliwia przechowywanie naszych danych w bezpiecznym miejscu na wypadek awarii sprzętu, istnieje również możliwość zapisania naszych kontaktów do pliku tekstowego. Wbudowany przypominacz o urodzinach sprawi, że nigdy już nie zapomnimy poważnym dniu dla jubilata.

Do szyfrowania bazy wykorzystywany jest bardzo silny algorytm AES zwany roboczo Rijndael wykorzystujący 14 rund szyfrujących 256 bitowego klucza co czyni nasze dane w pełni bezpiecznymi. Program cały czas jest rozwijany i bardzo chętnie są przyjmowane sugestie oraz uwagi przez użytkowników w celu udoskonalania aplikacji.

Podobne Organizery osobiste

 • Draco Organizer

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • Wunderlist

  Bardzo uniwersalna i multiplatformowa platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań, z możliwością zarządzania za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

 • Imienniczek

  Jeżeli nader często zdarza Wam się zapomnieć o imieninach najbliższych Wam osób lub po prostu nie macie gdzie zapisywać tych wszystkich dat to warto zwrócić uwagę na niewielką aplikację o nazwie Imienniczek 2.0.

 • Kalendarzyk

  Kalendarzyk 5.9 to aplikacja przeznaczona tylko i wyłącznie dla użytkowniczek komputera. Dlaczego? Została ona stworzona po to, aby pomóc każdej pani w dbaniu o kondycję ciała. Ten program pozwala na wyliczenie takich rzecz jak ilości dni płodnych...

 • NotesManager 3

  NotesManager 3 to polski, w pełni darmowy program, który dzięki zaimplementowanym funkcjonalnością pozwoli użytkownikowi na zarządzenia posiadanymi danymi oraz czasem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Katalog kontaktów v2.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie