Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Katalog kontaktów v2.4

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: VisualSOFT
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.08.2010
Rozmiar: 2.5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1086

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Katalog kontaktów v2.4

Katalog kontaktów jest aplikacją służącą do tworzenia i zarządzania własną bazą kontaktów. By ułatwić użytkownikowi późniejsze wyszukiwanie osób dane osobowe zostały podzielone na szereg kategorii. Wysokiej jakości oprawa graficzna i intuicyjna obsługa to to co wyróżnia program z rzeszy innych tego typu aplikacji.

W każdej chwili mamy możliwość wydrukowania naszych kontaktów w standardowej liście zawierającej podstawowe dane lub zdefiniowanej przez użytkownika, zawierającej wybrane elementy danych wybranej osoby. Eksportowanie danych do pliku umożliwia przechowywanie naszych danych w bezpiecznym miejscu na wypadek awarii sprzętu, istnieje również możliwość zapisania naszych kontaktów do pliku tekstowego. Wbudowany przypominacz o urodzinach sprawi, że nigdy już nie zapomnimy poważnym dniu dla jubilata.

Do szyfrowania bazy wykorzystywany jest bardzo silny algorytm AES zwany roboczo Rijndael wykorzystujący 14 rund szyfrujących 256 bitowego klucza co czyni nasze dane w pełni bezpiecznymi. Program cały czas jest rozwijany i bardzo chętnie są przyjmowane sugestie oraz uwagi przez użytkowników w celu udoskonalania aplikacji.

Podobne Organizery osobiste

 • Kalendarzyk

  Kalendarzyk 5.9 to aplikacja przeznaczona tylko i wyłącznie dla użytkowniczek komputera. Dlaczego? Została ona stworzona po to, aby pomóc każdej pani w dbaniu o kondycję ciała. Ten program pozwala na wyliczenie takich rzecz jak ilości dni płodnych...

 • GnuCash

  GnuCash służy do zarządzania finansami. Nadaje się zarówno do wykorzystania w domu jak i w niewielkiej firmie. Wyświetlanie danych w formie drzewka sprawia, że praca w programie jest łatwa i szybka.

 • Finanse domowe

  Finanse domowe to niezwykle prosta w obsłudze ale też jednocześnie oferująca ogrom przydatnych funkcji aplikacja służąca do zarządzania domowymi finansami.

 • Desktop Notes

  Zalety programu Desktop Notes doceni z pewnością każdy komu kiedykolwiek zdarzyło się o czymś zapomnieć.

 • Marinius - Dzienniczek Ucznia

  Papierowe dzienniczki ucznia powoli odchodzą do lamusa. W dobie cyfryzacji coraz popularniejsze stają się te wirtualne. Wśród nich warto wyróżnić darmową aplikację o nazwie Marinius - Dzienniczek Ucznia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Katalog kontaktów v2.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie