Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kalendarzyk 5.9

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: Kalisp
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.03.2011
Rozmiar: 0.89 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 725

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kalendarzyk 5.9

Kalendarzyk 5.9 to aplikacja przeznaczona tylko i wyłącznie dla użytkowniczek komputera. Dlaczego? Została ona stworzona po to, aby pomóc każdej pani w dbaniu o kondycję ciała. Ten program pozwala na wyliczenie takich rzecz jak ilości dni płodnych, termin najbliższej menstruacji, tworzenie biorytmów i tym podobne rzeczy. Program ten jest do pobrania za darmo – w miarę używania generuje on statystyki, które z biegiem czasu pozwalają na coraz lepsze i trafniejsze podawanie dat.

Jak sama nazwa wskazuje, Kalendarzyk jest pl, więc do jego używania nie potrzeba znajomości żadnego języka obcego. Niestety, zdaniem większości jego użytkowniczek jest to aplikacja, która dość często mylnie diagnozuje dość ważne daty. Dlatego też nie należy traktować go jako wyroczni w istotnych dla każdej kobiety sprawach, ale raczej jako pomoc w ustalaniu ważnych terminów biologicznych. Download programu Kalendarzyk jest możliwy z tej właśnie strony – plik instalacyjny nie ma nawet 1 MB, więc będzie to dość szybka operacja. Program bez zarzutu działa na XP, nie powinno być także problemów z używaniem Kalendarzyk 5.9 na Windows 7 i Vista. Warto jednak zaznaczyć, że w tych dwóch ostatnich przypadkach odsetek użytkowniczek twierdzących że program podaje mylne daty, jest znacznie większy niż w przypadku systemu XP.

Podobne Organizery osobiste

 • Wunderlist

  Bardzo uniwersalna i multiplatformowa platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań, z możliwością zarządzania za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

 • EssentialPIM Free

  EssentialPIM to seria udanych aplikacji, które za zadanie mają pomóc każdemu w prawidłowym rozplanowaniu czasu. Innymi słowy jest to organizer osobisty z kontem pocztowym, dzięki któremu możemy mieć pewność, że o niczym nie zapomnimy i niczego nie przeoczymy.

 • Marinius - Dzienniczek Ucznia

  Papierowe dzienniczki ucznia powoli odchodzą do lamusa. W dobie cyfryzacji coraz popularniejsze stają się te wirtualne. Wśród nich warto wyróżnić darmową aplikację o nazwie Marinius - Dzienniczek Ucznia.

 • GNUTU

  GNUTU, gdzie dwie ostatnie litery są skrótem od Terminarza Ucznia to całkowicie darmowy i przede wszystkim prosty w obsłudze program, który stworzony został o z myślą o uczniach.

 • Asystent PIM

  Dostępny po polsku Asystent PIM 2011 11.5.27(Personal Information Management) jest programem dla wszystkich użytkowników komputerów domowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kalendarzyk 5.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie