Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GoldenSection Notes 4.0

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: The Golden Section labs
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 5.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 255

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis GoldenSection Notes 4.0

GoldenSection Notes jest programem do organizowania notatek tekstowych. Aplikacja pozwala na formatowanie podobne jak w MS Office.

Program został wyposażony w możliwość automatycznego generowania haseł – do wyboru liczbowych lub mieszanych.  Każda ze sporządzonych notatek może zostać opatrzona ikonką oraz statusem.  Istnieje możliwość segregowanie notatek według różnych kategorii. GoldenSection Notes został wyposażony w moduł importu oraz eksportu danych.

Podobne Organizery osobiste

 • ToDoList

  Pobierz za darmo ToDoList i sprawie zarządzaj swoim czasem!

 • GnuCash

  GnuCash służy do zarządzania finansami. Nadaje się zarówno do wykorzystania w domu jak i w niewielkiej firmie. Wyświetlanie danych w formie drzewka sprawia, że praca w programie jest łatwa i szybka.

 • NotesManager 3

  NotesManager 3 to polski, w pełni darmowy program, który dzięki zaimplementowanym funkcjonalnością pozwoli użytkownikowi na zarządzenia posiadanymi danymi oraz czasem.

 • Katalog kontaktów

  Katalog kontaktów jest aplikacją służącą do tworzenia i zarządzania własną bazą kontaktów. By ułatwić użytkownikowi późniejsze wyszukiwanie osób dane osobowe zostały podzielone na szereg kategorii

 • Imienniczek

  Jeżeli nader często zdarza Wam się zapomnieć o imieninach najbliższych Wam osób lub po prostu nie macie gdzie zapisywać tych wszystkich dat to warto zwrócić uwagę na niewielką aplikację o nazwie Imienniczek 2.0.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GoldenSection Notes 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie