Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GoldenSection Notes 4.0

Kategoria: Organizery osobiste
Producent: The Golden Section labs
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 5.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 249

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis GoldenSection Notes 4.0

GoldenSection Notes jest programem do organizowania notatek tekstowych. Aplikacja pozwala na formatowanie podobne jak w MS Office.

Program został wyposażony w możliwość automatycznego generowania haseł – do wyboru liczbowych lub mieszanych.  Każda ze sporządzonych notatek może zostać opatrzona ikonką oraz statusem.  Istnieje możliwość segregowanie notatek według różnych kategorii. GoldenSection Notes został wyposażony w moduł importu oraz eksportu danych.

Podobne Organizery osobiste

 • Desktop Notes

  Zalety programu Desktop Notes doceni z pewnością każdy komu kiedykolwiek zdarzyło się o czymś zapomnieć.

 • Katalog kontaktów

  Katalog kontaktów jest aplikacją służącą do tworzenia i zarządzania własną bazą kontaktów. By ułatwić użytkownikowi późniejsze wyszukiwanie osób dane osobowe zostały podzielone na szereg kategorii

 • Draco Organizer

  Draco Organizer to niezwykle przyjazny użytkownikowi program służący do skutecznego zarządzania informacją osobistą. Dzięki niemu zawsze pod ręką możemy mieć kalendarz czy też pocztę elektroniczną.

 • EssentialPIM Free

  EssentialPIM to seria udanych aplikacji, które za zadanie mają pomóc każdemu w prawidłowym rozplanowaniu czasu. Innymi słowy jest to organizer osobisty z kontem pocztowym, dzięki któremu możemy mieć pewność, że o niczym nie zapomnimy i niczego nie przeoczymy.

 • Marinius - Dzienniczek Ucznia

  Papierowe dzienniczki ucznia powoli odchodzą do lamusa. W dobie cyfryzacji coraz popularniejsze stają się te wirtualne. Wśród nich warto wyróżnić darmową aplikację o nazwie Marinius - Dzienniczek Ucznia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GoldenSection Notes 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie